انتظار رهبر انقلاب از سپاه

۲۳م آذر ،

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه دفاع از انقلاب اسلامی مهمترین ماموریت سپاه پاسداران است، گفت: انتظار رهبری از سپاه تبدیل شدن به سرمشق و تحسین برانگیز برائ دیگر دستگاه‌ها است.

به گزارش تسنیم، سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دهمین گردهمایی سراسری فرماندهان و مدیران قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) ضمن بیان فلسفه وجودی سپاه پاسداران اظهار داشت: پاسداری و دفاع از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن مهمترین ماموریت سپاه پاسداران است کە این مهم در اصل ۱۵۰ قانون اساسی برعهده سپاه گذاشته شده است.
 
وی با اشاره به پیام عاشورا افزود: الگوپذیری از قیام حضرت سیدالشهداء(ع) و حرکت در این مسیر وظیفه اصلی هر انسان مومن و متعهد است کە تطبیق این قیام در رفتار و منش سازمانی سپاه از اصول پاسداری در راه دفاع از انقلاب و اسلام است.
 
فرمانده کل سپاه با اشاره به بعضی از عملکردهای قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) گفت: کارهای بسیار خوبی در مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) صورت گرفته است اما لزوم برخورداری از یک سازمان پویا همیشه راضی نشدن به توقف در مسیر پیشرفت و توسعه است.
 
سردار جعفری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بندهایی از منویات رهبری در ابلاغ سند راهبردی سازندگی برائ سپاه در سال ۸۸ اظهار داشت: انتظار رهبری از سپاه تبدیل شدن به سرمشق و الگویی تحسین برانگیز برائ دیگر دستگاهها در عرصه سازندگی است.
 
وی خاطرنشان کرد: جامه عمل پوشاندن به منویات و انتظارات رهبری و تحمل سختی ها و مشقت‌های این مسیر از وظایف اصلی یک پاسدار انقلاب اسلامی است کە قطعاً پاسداران قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به این مهم عمل خواهند کرد.
 
سرلشکر جعفری با اشاره به اهمیت معنویات افزایی در سازمان‌ها تصریح کرد: توجه به ابعاد معنوی و معنویت افزایی در تمامی مجموعه هایی کە در معرض آسیب پذیری می باشند سبب رشد، تعالی و ایجاد فرهنگ ازخودگذشتگی و ایثار در آن مجموعه می گردد.


خبرگزاری انتخاب |
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ