انتقادات تند انصار حزب الله از احمدی نژاد: کدام حق انتخاب آقای رییس جمهور؟!

جمعه ۳۰ تیر – ۰۱:۰۵:۵۱ ب.ظ

نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
بزرگنمایی:  

خبرگزاری آریا- هفته نامه لثارات از رئیس جمهور پرسید اگر مردم با انتخاب رحیمی، مشایی، بقایی و جوانفکر مخالف باشند باز هم به نظر آنان اهمیت می دهید؟
به گزارش خبرگزاری آریا، هفته نامه لثارات در سر مقاله “کدام حق انتخاب “از سخنان اخیر رئیس جمهور که نیروی انتظامی به جای بستن سینماها و رستوران ها باید به مردم حق انتخاب دهد .” انتقاد کرد و نوشت : جناب آقای رئیس‌جمهور!برای همه جالب (و حتی لازم) است که بدانند شما حق انتخاب مردم را در کدام محدوده و تا چه حدی باور دارید؟ آیا فقط «ناجا»ست که باید به مردم حق انتخاب بدهد؟ آن هم در مورد بستن یا نبستن رستوران‌ها و سینما‌هایی که به مکان فساد و فحشا بدل شده‌اند؟ آیا شما هم حق انتخاب مردم را قبول دارید؟آیا وقتی که برای اوباما، پیغام فرستادید و انتخاب او را تبریک گفتید به حق مردم فکر کردید؟ آیا مردم با شما عم‌عقیده بودند؟
در ادامه سر مقاله آمده است :آیا به نظر و خواسته و «حق انتخاب مردم» درباره اطرافیانتان هم معتقدید؟ آیا مردم با انتخاب «رحیمی»، «مشایی»، «بقایی»، «جوانفکر»، «شمقدری» و… موافقند؟ اگر مردم با این عزیزان موافق نباشند آنگاه چه می‌کنید؟ آیا در این عرصه هم مردم حق انتخاب دارند؟آیا در خصوص وضعیت چند ماه اخیر اقتصادی به مردم حق انتخاب داده‌اید؟ نکند گرانی‌های اخیر انتخاب مردم است؟
این یادداشت از بی ثباتی در عرصه مدیریت انتقاد کرد و نوشت : وقتی یک فرد کم‌سن و سال و صفر کیلومتر را برای استانداری فارس انتخاب کردید نظر مردم این استان برایتان محترم بود؟ اگر مردم فارس حق انتخاب داشتند آیا باز هم بی‌تجربه‌ترین استاندار سال‌های پس از انقلاب را برای استان خود انتخاب می‌کردند؟نکند وقت ظرف شش سال ۶ مرتبه استاندار خراسان شمالی را عوض کردید بنا به نظر و انتخاب مردم بود؟ آیا مردم این استان موافق بودند که استانداری استانشان به «مسافر‌خانه» تبدیل شود؟شاید هم مانند دولت سازندگی حق انتخاب مردم را صرفا زمانی معتبر می‌دانید که شما مجوزش را صادر کنید؟
بعید است ندانید که اقدامات چند ماه اخیر ناجا عمل به قانون و انجام وظایف ذاتی این نیرو به شمار می‌آید! نکند «عمل به قانون را نمی‌پسندید؟ آیا در این عرصه هم برای مردم «حق انتخاب» را به رسمیت می‌شناسید؟ آیا مردم حق دارند میان «عمل به قانون» یا «بی‌اعتنایی به قانون» یکی را انتخاب کنند؟وقتی در ابتدای کارتان در دولت نهم مصرف قند و نوشابه را در ادارات دولتی ممنوع کردید و کارمندان دولت را مجبور به استفاده از کشمش و دوغ و خرما نمودید حواستان به حق انتخاب مردم نبود؟
 شمایی که برای مردم در مصرف تنقلات و نوشیدنی‌های حلال حق انتخاب قایل نبودید چگونه توقع دارید که ناجا مردم را در «عمل به قانون» یا «تخلف از قانون» آزاد بگذارد؟به گزارش خبرآنلاین در پایان این مقاله آمده است :آقای احمدی‌نژاد!چند روزی است که شورای محترم نگهبان به صورتی رسمی و علنی هیاتی را که شما برای نظارت بر اجرای قانون اساسی تشکیل داده‌اید غیر‌قانونی اعلام کرده و خواستار توقف فعالیت آن شده است!
 براساس سوگندی که خورده‌اید آیا به قانون عمل خواهید کرد (و هیأت غیر‌قانونی را تعطیل می‌فرمایید) یا اینکه در چنین مواردی برای خودتان حق انتخاب قایل می‌شوید؟ آن هم میان تخلف یا عمل به قانون؟ به نظر شما مردم در میان این دو گزینه کدام یک را انتخاب خواهند کرد؟ آیا در این زمینه هم برای مردم به «حق انتخاب» معتقدید؟

کد خبر: ۲۰۱۲۰۷۲۰۲۱۰۵۵۱۵۳۵


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ