انتقاد از افزایش‌ قیمت‌ مسکن‌ مهر

رئیس کمیسیون عمران مجلس، با اعلام اینکه قیمت مسکن مهر گران نخواهد شد، گفت: دولت باید قیمت مسکن مهر را در حد متعارف، قابل قبول و قابل تطبیق با درآمد خانوار حفظ کند چرا که افزایش قیمت مسکن مهر با درآمد مردم سازگاری ندارد.

خانه ملت: رئیس کمیسیون عمران مجلس، با اعلام اینکه قیمت مسکن مهر گران نخواهد شد، گفت: دولت باید قیمت مسکن مهر را در حد متعارف، قابل قبول و قابل تطبیق با درآمد خانوار حفظ کند چرا که افزایش قیمت مسکن مهر با درآمد مردم سازگاری ندارد.
 
علی‌اکبر آقایی‌مغانجویی در گفت‌وگو با خانه ملت، با اشاره به افزایش ۳۰ هزار تومانی قیمت هر متر مسکن مهر، بیان کرد: با توجه به اینکه قراردادهای مسکن مهر در گذشته منعقد شده به طور قطع قرارداد مقطوع است.
 
نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی، با تاکید براینکه قیمت مسکن مهر گران نخواهد شد، گفت: در صورتی قیمت‌ها افزایش می‌یابد که قراردادهای جدیدی منعقد شده باشد یا تعدیلی صورت بگیرد.
 
وی با بیان اینکه افزایش قیمت مسکن مهر با درآمد مردم سازگاری ندارد، تصریح کرد: چون تورم که بالا می‌رود در آمد مردم نیز کاهش پیدا می‌کند اگر به این تورم، هزینه جدیدی اضافه کنیم به طور قطع به مصلحت نیست.
 
آقایی‌مغانجویی افزود: ما باید قیمت را مسکن مهر را در حد متعارف، قابل قبول و قابل تطبیق با درآمد خانوار حفظ کنیم و اگر قیمت مسکن‌های عادی را که جزو مصارف لوکس هستند افزایش یابد، فشاری به اقشار پردرآمد وارد نمی‌شود.
 
به گفته رئیس کمیسیون عمران مجلس نهم، اما باید قیمت‌های اصلی مسکن مهر را که مخصوص افراد کم‌درآمد است، حفظ شود.


پایگاه خبری تحلیلی ممتاز | Momtaz News

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. وحید:

    چرا همه جا فقط افزایش قیمته لااقل کمی به فکر حقوق او بیچاره هایی که قصد میدن هم باشین فقط گرانی ولی دریغ از فقط ۲ هزار تومن افزایش حقوق ما بیچاره ها.من ۵ساله نامزدم به خاطر حقوقم نمیتونم به مسکن مهر ثبت نام کنم

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.