انتقاد شدید نمایندگان مجلس از عملکرد صدا و سیما در مواجهه با زلزله در شمال غرب کشور: مسئولان صداوسیما خجالت بکشند، آنجا مردم جان خود را از دست داده اند و اینجا «خنده بازار» پخش می کنند!

نمایندگان آذربایجان در مجلس شورای اسلامی نسبت به عملکرد صداوسیما و همراهی نکردن مناسب با زلزله آذربایجان انتقاد کردند.

به گزارش خبرآنلاین، نادر قاضی پور نماینده ارومیه با اشاره به حادثه زلزله آذربایجان شرقی، گفت: چرا صداوسیما و رییس جمهور اعلام عزای عمومی نکردند اگر این حادثه در شاهرود یا سمنان رخ می داد عزای عمومی اعلام نمی کردند.

قاضی پور تصریح کرد: آیا جان ما آذربایجانی ها عزیز نیست، جان ما به اندازه یک مسابقه فوتبال و حاشیه های آن مهم نیست.

مسعود پزشکیان نماینده تبریز نیز از عملکرد صداوسیما در پوشش خبری زلزله ورزقان انتقاد کرد و گفت: صداوسیما اطلاع‌رسانی درستی از زلزله ورزقان نداشته است. انگار که نه انگار بین ۷۰ تا صددرصد ۲۰۰ روستا تخریب شد و ۳۰۰ نفر کشته شدند و جمع زیادی بی‌خانمان شدند.

وی افزود: در سایت ها آمده است تلویزیون حتی برنامه «خنده بازار» را در چنین شرایطی پخش کرده است و این جای تاسف دارد و از رییس مجلس می‌خواهم به صداوسیما تذکر دهد.

اسدی نماینده مشکین شهر نیز در تذکری نسبت به اقدام صداوسیما در پخش خنده بازار تذکر داد و گفت: پخش «خنده بازار» در زمانی که دو روز عزای عمومی اعلام شده است چه توجیهی دارد. هیات رییسه باید شدیدا به صداوسیما تذکر دهد.

وی تصریح کرد: مسئولان صداوسیما خجالت بکشند آنجا مردم جان خود را از دست داده اند و اینجا «خنده بازار» پخش می کنند، بیگانگان با ما ابراز همدردی می کنند ولی صداوسیمای ما نه.
 


سینما نگار

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. رزا بداغی گفت:

    متن اعتراض وبلاگ نویسان به عملکرد صدا وس یما در خصوص زلزله زدگان
    rozabodaqi.blogfa.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *