انتقاد نماینده قصرشیرین ازنرخ بیکاری استان

۲۳م دیماه به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

نماینده قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس گفت:‌ در حال حاضر نرخ بیکاری استان کرمانشاه بیش از ۳۰ درصد است.

فتح اله حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، گفت: طبق بررسی های صورت گرفته، کرمانشاه از لحاظ بالا بودن نرخ بیکاری جز پنج استان اول در کشور است.

وی ادامه داد: متاسفانه وعده رئیس جمهور در خصوص ایجاد ۵/۲ میلیون فرصت شغلی محقق نشد و کرمانشاه نیز همچنان درگیر معضل بیکاری است.

این نماینده مجلس اظهارداشت: در سفر رئیس جمهور مشکل اشتغال استان کرمانشاه را مطرح کردیم، اما هنوز اقدام عملی در این زمینه صورت نگرفته است.

حسینی، ناکارآمدی دولتی ها را از جمله دلایل عدم تحقق وعده اشتغالزایی دانست و تاکید کرد: اگر دولت طبق اصول و برنامه های تنظیم شده پیش می رفت به اهداف خود می رسید.

این عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه، با انتقاد از روند اشتغالزایی در کرمانشاه، خاطرنشان کرد: این استان هشت سال مستقیم درگیر جنگ بود و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری باید نگاه ویژه ای به آن می شد.

وی افزود: انتظار داشتیم رئیس جمهور و مسئولین استانی بر اساس تاکید مقام معظم رهبری فکر اساسی برای وضعیت بیکاری استان می کردند.

این نماینده مجلس، تعامل مسئولین استان و نمایندگان را گامی موثر در جهت حل معضل بیکاری دانست و یادآور شد: وجود تنش به جای تعامل، ضربه شدیدی به استان می‌زند.

وی با اشاره به اینکه نقاط مرزی استان دارای نرخ بیکاری بالاتری می باشند، گفت: شهرهای حوزه انتخابیه‌ام از نظر آمار بیکاری با مرکز استان فاصله بسیاری دارند.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ