انتقال نیمی از پروازهای حج عمره به فرودگاه امام

۲۷فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

47-117.jpg

مدیر عامل شرکت فرودگاه‌های کشور از انتقال پروازهای حج عمره شرکت هواپیمایی عربستان سعودی از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) خبر داد.

محمود رسولی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار راه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد:‌ در حال توافق با سازمان حج و زیارت هستیم تا بتوانیم پروازهای شرکت هواپیمایی عربستان سعودی را که در جابه‌جایی حجاج عمره فعالیت می‌کنند از فرودگاه مهر‌آباد به فرودگاه امام خمینی (ره) منتقل کنیم.

وی با بیان این‌که ۵۰ درصد پروازهای حج عمره توسط شرکت هواپیمایی عربستان سعودی انجام می‌شود، گفت: با نهایی شدن تصمیم انتقال پرواز حج عمره با شرکت هواپیمایی سعودی از مهر‌آباد به فرودگاه امام خمینی (ره)، نیمی از پروازهای حج عمره فرودگاه مهرآباد کاهش می‌یابد.

رسولی‌نژاد تاکید کرد: هنوز تصمیمات نهایی در این زمینه گرفته نشده و نیازمند جلسات نهایی بین سازمان حج و زیارت با شرکت فرودگاه‌های کشور است.

مدیر عامل شرکت فرودگاه‌های کشور در پاسخ به اینکه آیا فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) آمادگی این جابه‌جایی را دارد و ظرفیت لازم برای پذیرایی از حجاج و همراهان آن‌ها دیده شده است؟ اظهار کرد:‌ با توجه به لغو پروازهای سوریه ظرفیت خالی در پروازهای فرودگاه امام خمینی (ره) به وجود آمده است.

وی خاطر نشان کرد: پروازهای حجاج شرکت هواپیمایی سعودی می‌تواند جایگزین پروازهای سوریه شود و بنابراین هیچگونه مشکلی در زمینه پذیرش مسافران و حضور همراهان آن‌ها در مجموعه فرودگاه وجود ندارد.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ