انسیه شاحسینی و عباس رافعی داور شدند

در بخش داستانی جشنواره فیلم کوتاه/

سینماپرس/گروه سینما: هیئت انتخاب بخش داستانی سینمای ملی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران معرفی شدند.

به گزارش سینماپرس هیئت انتخاب بخش داستانی سینمای ملی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران معرفی شدند.

بنا بر این گزارش، انسیه شاه‌حسینی، بهمن حبشی، عباس رافعی، کاوه بهرامی مقدم، سعید مترصد و مهدی فیوضی طی حکمی از سوی هاشم میرزاخانی دبیر جشنواره به عنوان اعضای هیئت انتخاب بخش مسابقه داستانی سینمای ملی انتخاب شدند.

«انسیه شاه‌حسینی» خبرنگار در دوران هشت سال دفاع مقدس، فیلمنامه‌نویس و کارگردان، «بهمن حبشی» مشاور و محقق چندین فیلم مستند و سینمایی و کارشناس فرهنگی، «کاوه بهرامی» مقدم فیلمساز فیلم کوتاه و داور جشنواره‌های متعدد فیلم، «عباس رافعی» کارشناس ارشد ادبیات نمایشی، کارگردان و تهیه‌کننده، «مهدی فیوضی» کارشناس کارگردانی و کارگردان فیلم‌های کوتاه و فیلم‌های بلند سینمایی به همراه «سعید مترصد» کارگردان فیلم کوتاه و فیلمنامه‌نویس کار انتخاب آثار بخش داستانی مسابقه ملی جشنواره را بر عهده گرفتند.

به گزارش ستاد خبری بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران این شش کارگردان، کارشناس و تهیه‌کننده فیلم‌های این بخش را از میان هزار و چهار فیلم رسیده به دبیرخانه جشنواره انتخاب خواهند کرد و با توجه به تعداد چشمگیر آثار رسیده این گروه از مدت‌ها قبل کار خود را آغاز کرده‌اند و هم اکنون در مرحله جمع‌بندی هستند.

بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران توسط انجمن سینمای جوانان ایران از ۱۰ تا ۱۶ مهرماه در تهران برگزار می شود.

انتهای خبر / خبرگزاری سینمای ایران/ کد خبر ۳۶۳۹۵


خبرگزاری سینمای ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *