انصراف جواد اطاعت از کاندیداتوری به نفع هاشمی

۲۱اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

جواد اطاعت با اعلام انصراف خود از کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری به نفع آیت الله هاشمی رفسنجانی٬تأکید کرد: با حضور ایشان دیگر تکلیفی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری احساس نمی‌کنم و به تبعیت از تصمیم اصلاح‌طلبان در اجماع بر روی کاندیدای واحد٬ انصراف خود را به نفع رئیس مجمع تشخیص مصلحت اعلام می‌کنم.

ممتازنیوز: یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری از کناره‌گیری خود در این انتخابات به نفع هاشمی رفسنجانی خبر داد.

به گزارش خانه ملت، جواد اطاعت با اعلام انصراف خود از کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری به نفع آیت الله هاشمی رفسنجانی٬تأکید کرد: با حضور ایشان دیگر تکلیفی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری احساس نمی‌کنم و به تبعیت از تصمیم اصلاح‌طلبان در اجماع بر روی کاندیدای واحد٬ انصراف خود را به نفع رئیس مجمع تشخیص مصلحت اعلام می‌کنم.

وی تصریح کرد: همانطور که پیش از این نیز در کنفرانس خبری خود عنوان کردم در صورت حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی یا سید محمد خاتمی انصراف خود را اعلام خواهم کرد که اکنون هنگام عمل به این گفته است.

عضو شورای راهبردی اصلاح‌طلبان٬ گفت: به طور طبیعی رویکرد من در انتخابات پیش‌رو٬ رویکردی برآمده از خرد جمعی اصلاح‌طلبان است و تصمیم دارم پروسه انتخابات ریاست‌جمهوری را هماهنگ با سایر اصلاح‌طلبان به پیش ببرم.

این نماینده ادوار مجلس٬ی ادآور شد: در آینده نزدیک تصمیم دارم در قالب ارسال نامه‌ای برای آیت الله هاشمی رفسنجانی مشکلات پیش‌روی کشور بویژه معضلات اقتصادی را به اطلاع وی برسانم.


نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ