انهدام باند سارقان داخل خودرو و کشف ۱۲فقره سرقت

۷فروردین ۱۳،

انهدام باند سارقان داخل خودرو و کشف ۱۲فقره سرقت

با تلاش ماموران کلانتری ۱۱فردوسی شمالی، شهرستان تربت حیدریه خراسان رضوی باند پنج نفره سارقان حرفه ای لوازم خودرو دستگیر و ۱۲ فقره سرقت کشف شد.

به گزارش ممتازنیوز به نقل از عصرخودرو به نقل ازممتازنیوز، پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه در تشریح این خبر گفت: ماموران کلانتری ۱۱ این شهرستان در اجرای طرح امنیت محله محور حین گشت زنی در یکی از خیابان های خلوت سطح شهر تربت حیدریه به یک دستگاه خودرو در حال بارگیری قطعات خودرو مشکوک و جهت بررسی موضوع وارد عمل شدند. 
سرهنگ محمد امین شاهرخی افزود: ماموران در بررسی های اولیه متوجه گفته های ضد و نقیض راننده خودرو می شوند لذا وی جهت بررسی بیشتر به کلانتری منتقل می گردد. 
وی تصریح کرد: در بازجوئی های به عمل آمده متهم با ملاحظه ادله پلیسی به ۱۲ فقره سرقت قطعات و تجهیزات داخل خودرو با همدستی چهار نفر دیگر اعتراف کرد. در این رابطه تمامی همدستان متهمان طی چند عملیات مجزا دستگیر شدند. 
فرمانده انتظامی شهرستان تربت حیدریه خاطر نشان کرد: در این رابطه مقادیری بسیاری کالای مسروقه از قبیل لاستیک، رادیو ضبط و … کشف شد که پس از شناسایی مالباختگان تحویل آنها شد. 
شاهرخی در پایان بیان داشت: پس از تشکیل پرونده اولیه با توجه به سرقت های احتمالی دیگر توسط این اشخاص با هماهنگی مقام قضائی تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

چهارشنبه ۷ فروردین   ۱۹:۲۸

منبع:عصرخودرو
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *