اهدای جامع‌ترین نرم افزار همراه قرآنی به خریداران رایتل در نمایشگاه قرآن

۱۲ تیرماه ۱۳،

رایتل در طول برگزاری نمایشگاه بین‌المللی قرآن به خریدان سیم‌کارت‌های خود جامع‌ترین نرم‌افزار قرآنی ویژه تلفن همراه با نام "رایاایمان" را هدیه می‌دهد.
 
بازدید کنندگان بیست و یکمین نمایشگاه بین اللملی قرآن کریم با خرید سیم‌کارت‌های رایتل در طول برگزاری نمایشگاه علاوه بر هدایای آغازین این سیم‌کارت‌ها، کاملترین نرم افزار همراه قرآنی را نیز هدیه می‌گیرید. از ویژگی های این نرم افزار می‌توان به قرائت قرآن کریم با صدای قاریان بین المللی، تمرین قرائت قرآن و ۱۱۰ نوع ترجمه به فارسی و سایر زبان ها اشاره کرد.
همچنین در طول برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن، رایتل به پنج نفر از بازدید کنندگان به قید قرعه سیم کارت دائمی اهدا می‌کند.
 
بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم ۱۴ تیرماه لغایت ۱۴ مردادماه به میزبانی مصلی بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.
 
لازم به ذکر است بر اساس اعلام قبلی رایتل، این اپراتور همچنین به کلیه مشترکان خود از افطار تا سحر در طول ماه مبارک رمضان، مکالمه و پیامک داخل شبکه و یک گیابایت اینترنت هدیه می‌دهد.
 
رایتل اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران در کنار خدمات پایه همچون پیام کوتاه و پیام صوتی، با استفاده از فناوری نسل سوم موبایل، گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را نیز فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می توان به تماس تصویری، سرویس های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.

ایستنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *