اوضاع فوتسال صبا ازنظر مالی نگران کننده است

۲۳م آذر ،

قدرت‌الله باقری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس تصریح کرد: ما این هفته به دلیل سفر تیم ملی فوتسال امید به تورنمنت بین‌المللی روسیه بازی نداریم و با برنامه ریزی کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال باید یک هفته دیگر آخرین بازی نیم فصل را برگزار کنیم.

وی یاد آور شد: صبای قم قرار بود در هفته پایانی از دور رفت به مصاف تیم شهید منصوری قرچک برود اما این بازی همانند بازی صنایع گیتی پسند اصفهان با شهرداری تبریز به هفته آینده موکول شده است.

سرمربی تیم فوتسال صبای قم بیان داشت: تماشاگران قمی و هواداران خونگرم صبا بی‌صبرانه منتظر انجام این بازی می باشند و روز پنجشنبه سی‌ام آذر ماه دیدار ما با تیم شهید منصوری قرچک برگزار می‌شود و با تمام توان خود برای شکست این تیم به میدان می‌رویم.

وی در ادامه به شرایط فعلی تیم فوتسال صبای قم اشاره کرد و عنوان داشت: در مجموع وضعیت بسیار خوبی داریم از نظر فنی بازیکنان ما در حال حاضر بهترین بازی‌ها را در لیگ چهاردهم به نمایش می‌گذارند و از نظر جسمانی نیز می‌توانم به جرات بگویم که آماده‌ترین تیم لیگ برتر هستیم.

باقری بزرگ‌ترین مانع احتمالی بر سر راه موفقیت‌های تیم فوتسال صبای قم را مربوط به موضوع مالی دانست و ابراز کرد: تیم ما همانگونه که گفتم از نظر فنی و جسمی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد اما مشکلات مالی کم کم در تیم ما تأثیر منفی خود را وارد می‌کند و به نظرم اوضاع فوتسال صبا از نظر مالی در آینده‌ای نزدیک نگران کننده‌تر خواهد بود.

وی یاد آور شد: هر چند می‌دانم رفاقت و دوستی صمیمانه‌ای که بین بازیکنان، کادر فنی و مدیریت تیم وجود دارد هرگز مانع پیشرفت ما نخواهد شد اما خدای ناخواسته اگر فشار مالی در روحیه بازیکنان تأثیر منفی بگذارد آن وقت دیگر کاری از دست ما بر نمی‌آید.

سرمربی تیم فوتسال صبای قم بیان داشت: این موضوع را بارها از طریق مدیریت تیم به مسئولان باشگاه انتقال داده و با علم به این موضوع که از نظر مالی اوضاع خوب نیست از آنها می‌خواهیم که هر چه سریع‌تر نسبت به رفع نیازهای مالی تیم فکر اساسی کنند چرا که این تیم قابلیت قهرمانی در لیگ برتر ایران و لیگ باشگاه‌های آسیا را دارد و حیف است که این فرصت مغتنم را از دست بدهیم.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ