اولویت‌ ما‌ برای‌ انتخابات‌ ریاست‌ جمهوری‌ خاتمی‌ است

عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی، از جلسه جداگانه فراکسیون اقلیت مجلس هشتم برای انتخابات ریاست جمهوری، خبر داد و گفت: اولویت اصلی ما برای انتخابات ریاست جمهوری خاتمی است.

محمدرضا خباز در گفتگو با مهر، با اشاره به  جلسه فراکسیون اقلیت مجلس هشتم برای انتخابات ریاست جمهوری، گفت: جمعی از نمایندگان فراکسیون خط امام و رهبری مجلس هشتم که چهار سال زیر یک سقف بودند و به روحیات و تفکرات هم آشناتر هستند، جلسات متناوبی را برای بررسی و ارزیابی مسائل انتخابات ریاست جمهوری برگزار می کنند.

 وی با بیان اینکه هنوز در این جلسات وارد مصادیق نشده ایم، تصریح کرد: ما بطور جداگانه اما هماهنگ با دیگر گروههای اصلاحات مسائل انتخاباتی و شرایط و اوضاع آنرا ارزیابی و در مورد کاندیداهای احتمالی اظهارنظر می کنیم .
 
عضو فراکسیون اقلیت مجلس هشتم، افزود: هر عضوی شرایط استان و شهرستان های خود را بررسی می کند و نتیجه آن در این جلسات مطرح و مورد تحلیل و ارزیابی قرار می گیرد.
 
وی اولویت اول فراکسیون اقلیت مجلس هشتم را خاتمی خواند و گفت: یکی از پیشنهادات و درخواست های ما از محمد خاتمی این است که وارد عرصه رقابتهای انتخاباتی شود؛ اما وی تاکنون هیچ تصمیمی در این خصوص نگرفته است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ