اولین مادربرد دنیا با تأییدیه رسمی ویندوز هشت

این مادربرد مجهز به چیپ‌ست تازه وارد Z77 اینتل است و حداکثر ۳۲ گیگابایت حافظه DDR3 2400 در حالت اورکلاک پشتیبانی می‌کند.

شرکت ایسوس به عنوان شرکت پیشتاز در زمینه ساخت محصولات سخت‌افزاری، مانند گذشته توانست برای اولین بار نشان تأییدیه هماهنگی کامل سخت‌افزاری با ویندوز هشت را با استفاده از مادربرد P8Z77-M خود بدست آورد.

این مادربرد که به تازگی توسط ایسوس وارد بازار شده است در آزمایشگاه تست کیفیت سخت‌افزاری شرکت مایکروسافت که یکی از معتبرترین آزمایشگاه‌های تست قطعات است تأییدیه این آزمایشگاه را برای هماهنگی کامل مادربرد خود با ویندوز هشت نسخه ۶۴ بیتی بدست آورد.

با دریافت این تأییدیه ایسوس به کاربران این اطمینان را داده است که با استفاده از این مادربرد دیگر مشکلی سخت‌افزاری با ویندوز هشت نخواهند داشت و بهترین کارایی و بالاترین هماهنگی را با این ویندوز و با استفاده از این مادربرد به دست خواهند آورد.

این مادربرد مجهز به چیپ‌ست تازه وارد Z77 اینتل است و حداکثر ۳۲ گیگابایت حافظه DDR3 2400 در حالت اورکلاک پشتیبانی می‌کند.

از دیگر امکانات این محصول تازه وارد می‌توان به وجود یک رابط PCI-E 16X نسخه سه (البته با نسخه دو هم هماهنگی دارد) و همچنین پورت‌های متنوع خروجی تصویر روی پنل پشتی اشاره نمود که امکان ایجاد یک تصویر چندگانه با استفاده از کارت گرافیک مجتمع و غیرمجتمع را برای کاربر فراهم می‌نماید.

از دیگر امکانات این محصول می‌توان به کارت شبکه گیگابیتی و اندازه مناسب این محصول اشاره کرد که امکان نصب آن را در کیس‌های کوچک‌تر فراهم می‌نماید.


عصر ایران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *