اولین اظهار نظر رییس تازه فدراسیون جهانی کشتی

۳۰ام بهمن ،

nenad-lalovic.jpg

رییس تازه فدراسیون جهانی کشتی برای اولین بار پس از قبول مسئولیت اظهار نظر کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نناد لالوویچ رییس موقت فدراسیون جهانی کشتی در اولین اظهار نظر خود در رابطه با حذف کشتی از بازی‌های المپیک و تلاش فیلا برای بازگرداندن آن گفت: “تصمیم کمیته اجرایی IOC برای جهان کشتی بسیار ناامیدکننده بود اما ما از این موضوع به عنوان یک فرصت استفاده می‌کنیم تا نقاط مثبت را به این ورزش برگردانیم.

چیزی که مشخص است، این که ما به نگرانی‌های IOC گوش می‌دهیم و از راهنمایی‌هایشان استفاده خواهیم کرد. باید سعی کنیم تا ورزش‌مان را برای بازگرداندن به المپیک بهتر کنیم تا جایگاه‌مان را پس گرفته و مشکلات را برطرف سازیم. فیلا مسئولیت بسیاری سنگینش در قبال ۱۸۰ کشور عضو و کشتی‌گیران سراسر جهان را به خوبی درک می‌کند. ما پیشنهاد‌های IOC را شنیده‌ایم و به این روند احترام می‌گذاریم. کشتی به عنوان یک ورزش تمامی قدم‌های ضروری را برمی‌دارد تا به عنوان یک رشته اصلی در بازی‌های المپیک حضور داشته باشد.”

لالوویچ همچنین در پایان از زحمات رافائل مارتینتی تشکر کرد.

به گزارش ایسنا، در جلسه فوق العاده هیئت رئیسه فدراسیون جهانی کشتی، رافائل مارتینتی با ۱۰ رای مثبت و ۱۱ رای منفی مواجه شد تا پس از ۱۱ سال از ریاست فیلا کنار رود و لالوویچ صربستانی رئیس موقت فدراسیون جهانی کشتی شد.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *