اولین گردهمایی سراسری فعالین حوزه عفاف و حجاب فردا برگزار می‌شود

11-454.jpg

اولین گردهمایی سراسری فعالین حوزه عفاف و حجاب با هدف ارائه الگوها و نمادهای هویت بخش فردی و اجتماعی از شخصیت‌های مرجع این حوزه در بین سازمان‌های مردم نهاد جوانان برگزار می شود.

به گزارش سرویس «جوانان» ایسنا، این نشست سه روزه با حضور وزیر ورزش و جوانان، مسوولان، کارشناسان و فعالین حوزه عفاف حجاب سراسر کشور که از سازمان‌های مردم نهاد جوانان فعال در این حوزه هستند ۱۲ تا ۱۴ مهرماه در استان مازندران برگزار می شود.

شبکه سازی سمن‌های تخصصی در حوزه عفاف و حجاب، شناسایی گروه‌های مرجع در حوزه تخصصی مذکور، ایجاد ارتباط و تعامل بین سمن‌ها و گروه‌های تخصصی و گروه مرجع، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در بین سمن‌ها، افزایش توان سمن‌های فعال در حوزه عفاف و حجاب از طریق توانمندسازی و تبادل تجربیات و ارتقای سطح آگاهی و بینش جوانان فعال در حوزه عفاف و حجاب از دیگر اهداف برگزاری این گردهمایی است.

اداره کل مشارکت‌های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان با ایجاد شبکه‌های اجتماعی تخصصی در بین سازمان‌های مردم نهاد جوانان و با اجرای برنامه‌های مناسبتی هویت آفرین در راستای افزایش توان سازمان‌های مردم نهاد از طریق توانمندسازی و تبادل تجربیات بین جوانان فعال و توانمند سراسر کشور اقدام کرده است.

شبکه اندیشه ورزی شهید مطهری با مرکزیت استان فارس و شبکه اندیشه ورزی امام خمینی(ره) با مرکزیت استان مرکزی با حضور سمن‌های فعال سراسر کشور ایجاد شده است و تشکیل شبکه کشوری عفاف و حجاب نیز با مرکزیت استان مازندران در همین راستا خواهد بود.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ