اول بیمه شوید، بعد مسافرت بروید

۵ م دیماه ،

بینا- مدیرعامل بیمه سامان گفت: مسافران با آگاهی بیشتر نسبت به فراهم کردن مقدمات سفر خود اقدام کنند.
به گزارش بینا، علی ضیایی، با بیان این مطلب به خبرنگار ما افزود: همان گونه که سفر می تواند خاطره ای خوش را برای خانواده ها به همراه داشته باشد، با مخاطرات بسیاری نیز همراه است.
وی هزینه های درمانی، فوریت های پزشکی و دندانپزشکی،تاخیر در حرکت هواپیماها، گم شدن چمدان ها را از جمله مواردی دانست که مسافران ایرانی در سفرهای بین المللی با آن مواجه می شوند .
ضیایی تصریح کرد: متاسفانه تعدادی از هم میهنان عزیز در طول سفرهای خارجی با حوادث متعددی مواجه میشوند که می تواند ضررهای مالی و خسارتهای بدنی به همراه داشته باشد. لیکن برخورداری از خدمات امدادرسانی یک شرکت بیمه می تواند نه تنها از زیانهای مذکور به میزان قابل توجهی بکاهد بلکه از بروز خاطرات ناخوشایند نیز جلوگیری می نماید.
ضیایی راه حل برخورداری از آرامش واقعی در طول مدت سفر را برخورداری از بیمه های مسافرتی دانست و اضافه کرد، بیمه نامه های مسافرتی نه تنها هزینه های درمانی و پزشکی را پوشش می دهند بلکه به خدمات ویژه ای مانند مشاوره حقوقی در کشورهای خارجی، کمک برای پیدا کردن بار مسافری مفقوده و مدارک مسروقه و اطلاع رسانی در خصوص کنسولگری ها و سفارتخانه های جمهوری اسلامی در سایر کشورها به عنوان بخشهای مفید این محصول بیمه ای اشاره کرد.
مدیر عامل بیمه سامان اشاره کرد، بیمه سامان برای ایجاد آرامش در زندگی هموطنان عزیز همواره تلاش دارد تا کلیه مخاطرات متوجه اشخاص جامعه را شناسایی کرده و برای آن راه حلی بیندیشد. در این راستا بیمه مسافرتی سامان برای پوشش کامل خطرات و خساراتی که مسافران ایرانی را متأثرمی کند طراحی شده و با شرایط مطلوب ارائه می گردد.
بیمه مسافرتی سامان هزینه های درمانی، فوریت های پزشکی و دندانپزشکی، تاخیر در حرکت هواپیماها و گم شدن چمدان ها را پوشش می دهد و همچنین در زمان مفقود شدن بار، یا سرقت مدارک و یا در صورت نیاز به مشاوره حقوقی، به مسافران ایرانی امداد رسانی می نماید.

RSS
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *