ایتالیایی‌ها دو سه بازیکن پرسپولیس را می‌خواهند

۱۸م آذر ،

محمد رویانیان که در آلمان به سر می‌برد در گفت و گو با بخش خبری شبکه ۳ گفت: امشب راهی تهران می‌شوم. جلسات خوبی با مسئولان آث میلان داشتم.

از ورزشگاه جدید یونتوس هم بازدید کردم و با سازندگانش جلسه‌ای داشتیم تا همکاری‌هایی در ایران داشته باشیم. ایتالیایی‌ها دو سه بازیکن پرسپولیس را هم می‌خواهند که مذاکره‌های اولیه در این زمینه انجام شد.

وی ادامه داد: در فرانکفورت آلمان نیز قراردادی امضا کردیم که نماینده انحصاری باشگاه پرسپولیس در این شهر آلمان راه اندازی شود. هواداران پرسپولیس در آلمان به ما خیلی لطف داشتند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد وضعیت مانوئل ژوزه گفت: دوشنبه کمیته فنی باشگاه در مورد این سرمربی تصمیم گیری می‌کند. او باید پاسخگوی نتایج نیم فصل اول تیم باشد. کمیته فنی در قبل نیز جلسه داشت و قرارمان این بود که تا نیم فصل صبر کنیم و بعد مسایل فنی را ارزیابی کنیم و اکنون نیز به قول خودمان عمل کرده‌ایم.

رویانیان در مورد گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس که در رسانه‌ها مطرح می‌شوند گفت: گزینه‌ها زیادی مطرح می‌شوند اما در حال حاضر اسمی نمی‌بریم زیرا هنوز هیچ چیز قطعی نشده است.

وی در مورد جذب بازیکنان جدید برای پرسپولیس و فهرست مازاد گفت: ۴ – ۵ بازیکن در فهرست مازاد می باشند که با آنها صحبت هم شده است. یک هافبک کناری هم جذب می‌کنیم که با یک بازیکن خارجی و یک بازیکن ایرانی در این پست در حال مذاکره هستیم.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *