ایمیل جدید یاهو راه‌اندازی شد

۲۲م آذر ، موبنا- مدیر عامل تازه یاهو اعلام کرده که این شرکت سرویس ایمیل تازهی سازگار با اکثر سیستم‌عامل‌های موبایلی راه‌اندازی کرده است.

ماریسا میر، اعلام کرده که استفاده از سرویس تازه Yahoo! Mail سریع‌تر و ساده‌تر است، در ضمن این سرویس با دستگاه‌های موبایل مبتنی بر آندروید، iOS و ویندوز هشت سازگار خواهد بود.
ایمیل تازه یاهو به کاربران اجازه می‌دهد که به سرویس پست الکترونیکی سریع‌تری دسترسی داشته باشند. از سوی دیگر دسترسی به صندوق ایمیل‌ها هم ساده‌تر بوده و امکان ناوبری در آن سریع‌تر خواهد بود.
به گفته ماریا میر، چک کردن ایمیل یکی از عادات روزانه اشخاص است و چیزی که اغلب در ساعات اولیه روز و پیش از خواب مورد بررسی قرار می‌گیرد سرویس ایمیل است. زیرا یکی از ساده‌ترین و اساسی‌ترین روش‌های ارتباطی است و یکی از بخش‌های مهم زندگی روزانه ما را تشکیل می‌دهد. بنابراین اقدام به ارتقای سرویس ایمیل یاهو کردیم.

یاهو! یک شرکت آمریکایی چند ملیتی است که در زمینهٔ اینترنت و نرم افزار فعالیت دارد و دفتر مرکزی آن در سانی ویل، کالیفرنیا ایالات متحده آمریکا است. یاهو یکی از بهترین پایگاه اینترنتی‌های اینترنتی است که امکانات بسیاری مانند موتور جستجوی یاهو، ایمیل یاهو، یاهو! مسنجر، خبرها یاهو، گروه یاهو، پاسخ یاهو، تبلیغات، نقشه‌های آنلاین، اشتراک گذاری ویدیو و عکس، ورزش‌های فانتزی و شبکه‌های اجتماعی را در اختیار کاربران اینترنت گذاشته است.

IT Iran
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.