اینیستا شایسته عنوان بهترین بازیکن اروپا بود

فرانک رایکارد، سرمربی سابق بارسا، معتقد است که اینیستا شایسته کسب عنوان بهترین بازیکن اروپا بود و این ستاره بارسا را یکی از بزرگترین بازیکنانی دانست که در طول دوران مربیگری اش با او کار کرد.

به گزارش گل ،اینیستا در رقابت با لیونل مسی و کریس رونالدو جایزه بهترین بازیکن سال یوفا را به دست آورد. او یک هفته پیش از آن نیز جایزه توپ طلا بهترین بازیکن یورو ۲۰۱۲ را از آن خود کرده بود.

رایکارد که بین سال های ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۸ هدایت بارسا را برعهده داشت، معتقد است اینیستا کاملا شایسته کسب این عنوان بود.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:” اینیستا شایسته این عنوان بود. او در رقابت های بسیاری مانند یورو و فینال جام جهانی به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد. خوشحالم زیرا او الگویی برای سایر بازیکنان است.”

رایکارد در پاسخ به این سوال که از بین اینیستا و ژاوی کدام را انتخاب می کند، گفت:” وقتی پدر و مادری دو فرزند دارند، انتخاب کردن از بین آن دو دشوار است.”

سرمربی فعلی تیم ملی عرسبتان همچنین در مورد رقابت لیونل مسی و کریس رونالدو گفت:” من با مسی کار کرده ام. او بهترین بازیکنی است که تا به حال دیده ام. من نمی توانم در مورد رونالدو صحبت کنم یا او را با مسی مقایسه کنم زیرا با او کار نکردم. این به آن معنا نیست که برای رونالدو به عنوان یک فوتبالیست احترام زیادی قائل نیستم.”


Varzesh3.com | ورزش ۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *