اکبرپور برکنار نشد؛خودش استعفا کرد

۳۰ آبان ،

  سینا اصل محمدپور با اشاره به تغییر کادر فنی تیم ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: پس از واگذاری باشگاه ماشین‌سازی تبریز به جوانان خیر از علیرضا اکبرپور دعوت کردیم تا همچنان به فعالیت خود ادامه دهد، اما وی اعلام کرد که نمی‌تواند با این تیم کار کند. معمولاً در تبریز رسم است که سرمربی پیشی حاضر نمی‌شود زیر نظر کادر فنی جدید کار کند.

به گزارش تفسیری فارس، وی ادامه داد: مالکان این باشگاه نیز کادر فنی جدید را معرفی کردند و اصغر اعتباری به عنوان سرمربی و قادر رحیم‌زاده نیز به عنوان کمک مربی انتخاب و مشغول به کار شدند.

مدیرعامل ماشین‌سازی تبریز درباره تکلیف هیئت مدیره این باشگاه نیز گفت: تا هفته آینده تکلیف هیئت مدیره این باشگاه مشخص خواهد شد. ضمن اینکه قاسمی، مدیرعامل مؤسسه جوانان خیر در حکمی من را در سمت مدیرعاملی باشگاه ابقا کرد.

محمدپور با اشاره به نتایج ضعیف ماشین‌سازی تبریز در لیگ دسته اول فوتبال عنوان کرد: با همت کادر جدید امیدوارم این تیم در لیگ دسته اول حفظ شود؛ حتی یکی از شرایط ما برای همکاری با کادر فنی جدید این بود که تیم را در لیگ نگه دارند.

وی افزود: مؤسسه جوانان خیر واقعآ برای ما اهرم قدرت محسوب می‌شود و رئیس این مؤسسه از ما خواست بدون توجه به مسائل مالی بازیکنان خوبی جذب کنیم تا این تیم فصل آینده به لیگ برتر صعود کند.

مدیرعامل ماشین‌سازی تبریز اضافه کرد: در صورتی که بتوانیم این تیم را در لیگ دسته اول نگه داریم، سکوی پرتابی خواهد بود تا این تیم فصل آینده به لیگ برتر صعود کند.

محمدپور ادامه داد: قاسمی، مدیرعامل جوانان خیر برای حفظ تیم و حرمت تماشاگران ماشین‌سازی در شرایط بحران فعلی، این تیم را خرید.

وی بیان کرد: پیش‌بینی می‌کنم این تیم در پایان فصل یکی از رتبه‌های پنجم تا هشتم را از آن خود کند؛‌ با توجه به بدهی‌های زیادی که پیش از این داشتیم، باشگاه با مشکلاتی مواجه بود، اما با واگذاری این باشگاه شرایط بهبود یافت و امروز نیز مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به حساب باشگاه واریز شد.

مدیرعامل مؤسسه جوانان خیر همچنین اعلام کرد که ۲۰ درصد از قرارداد بازیکنان به زودی پرداخت می‌شود تا آنها با روحیه‌ای بالا به بازی‌های پیش‌رو بپردازند.

 


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ