ایتالیا به نیمه‌نهایی یورو ۲۰۲۰ رسید

تیم ملی فوتبال ایتالیا با برتری دو بر یک برابر بلژیک به نیمه نهایی یورو ۲۰۲۰ رسید.

به گزارش ممتازنیوز، در جریان مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰، تیم ملی فوتبال ایتالیا از ساعت ۲۳:۳۰ به مصاف بلژیک رفت که این دیدار در نهایت با برتری دو بر یک ایتالیا به پایان رسید.

برای ایتالیا در این دیدار بارلا در دقیقه ۳۱ و لورنزو اینسینیه در دقیقه ۴۴ گلزنی کردند و تک گل بلژیک را نیز روملو لوکاکو در دقیقه ۲+۴۵ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

در آغاز  بازی  سفید پوشان ایتالیا بازی بهتری نسبت به حریف انجام دادند و با طراحی حملاتی فشار خوبی روی دروازه بلژیک ایجاد کردند. در مقابل بلژیک هم روی یکی دو فرصت می‌توانست دروازه ایتالیا را باز کند که موفق نبود. در دقیقه ۱۳، ایتالیا صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و در ادامه اینسینیه با ارسال توپ روی دروازه فرصت خوبی برای گلزنی ایجاد کرد و در ادامه بونوچی با استفاده از این فرصت دروازه بلژیک را باز کرد اما داور گل را آفساید تشخیص داد.

در ادامه در دقیقه ۳۱، بارلا روی پاس مارکو وراتی درون محوطه جریمه بلژیک صاحب توپ شد و با یک شوت پای راست دروازه را باز کرد. در ادامه در دقیقه ۴۴، اینسینیه پشت محوطه جریمه بلژیک صاحب توپ شد و با یک شوت پای راست گل دوم ایتالیا را به ثمر رساند. اما این پایان کار در نیمه نخست نبود چراکه در دقیقه ۲+۴۵ دوکو درون محوطه جریمه ایتالیا نقش بر زمین شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد تا رملو لوکاکو با استفاده از این فرصت، یکی از گل‌های خورده را جبران کند.

در نیمه دوم این دیدار، ایتالیا که یک گل از حریف پیش بود، سعی داشت بازی را کنترل کند اما در مقابل بلژیک با طراحی حملاتی دروازه ایتالیا را با خطر روبه‌رو می‌کرد. بلژیکی‌ها در این نیمه فرصت‌های زیادی برای باز کردن دروازه  به دست آوردند اما موفق به گلزنی نشدند تا بازی با همان نتیجه دو بر یک به پایان برسد و ایتالیا راهی مرحله نیمه نهایی شود.

انتهای پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *