ایجاد رمز عبورهای قوی به صورت خودکار در مرورگر گوگل کروم

گرد آوری توسط گروه فن آوری اطلاعات سایت خبری ممتاز نیوز

بدین منظور:
مرورگر را باز کرده (ترفندستان) و در نوار آدرس عبارت زیر را کپی کنید و سپس دکمه‌ی Enter را بفشارید:

about:flags

در فهرست موجود در صفحه به دنبال عبارت Enable password generation بگردید و با کلیک بر روی آن وضعیت آن را به حالت Enable تغییر دهید.
حال مرورگر را بسته و دوباره باز کنید (برای این کار می‌توانید روی دکمه‌ی Relaunch Now که در پایین پنجره‌ی مرورگر نمایان شده است کلیک کنید).
اکنون اطمینان پیدا کنید که در مرورگر، حساب گوگل شما تنظیم شده است. برای این کار بر روی دکمه‌ی منو در مرورگر کلیک کرده و در صورتی که گزینه‌ی Sign in to Chrome فعال است بر روی آن کلیک کرده و مشخصات حساب کاربری خود در گوگل را وارد نموده به اصطلاح با آن در مرورگر Sign In کنید.
حالا اگر به یک وب‌سایت برای ثبت‌نام مراجعه کنید مشاهده می‌کنید که در داخل فیلد رمز عبور (Password) عکس یک کلید نمایان می‌گردد که با کلیک بر روی آن، مرورگر به صورت خودکار برای شما یک رمز عبور ایجاد خواهد کرد.
در صورتی که مایل به درج این رمز عبور هستید روی دکمه‌ی Try it کلیک کنید و اگر مایل به تولید یک رمز عبور دیگر هستید روی دکمه‌ی Reload (موجود در سمت راست رمز عبور) کلیک کنید.
دقت کنید پیش از ثبت این رمز عبور، آن را در جای مطمئنی ذخیره کنید.

ایجاد رمز عبورهای قوی به صورت خودکار در مرورگر گوگل کروم سطح ترفند: مبتدی
ایجاد رمز عبورهای قوی به صورت خودکار در مرورگر گوگل کروم در صورت داشتن سوال و یا مشکل پیرامون این ترفند، می‌توانید آن را در انجمن‌های تخصصی ترفندستان مطرح کنید.
ایجاد رمز عبورهای قوی به صورت خودکار در مرورگر گوگل کروم منبع ترفند: وب سایت ترفندستان
ایجاد رمز عبورهای قوی به صورت خودکار در مرورگر گوگل کروم به پاس حرمت قلم و اندیشه، در صورت ذکر این ترفند منبع آن را نیز ذکر کنید. استفاده از این ترفند تنها با ذکر نام وب سایت ترفندستان مجاز است.
ایجاد رمز عبورهای قوی به صورت خودکار در مرورگر گوگل کروم لینک مستقیم ترفند:

http://www.tarfandestan.com/1392/06/23/auto-generate-passwords-in-google-chrome.htmlترفندستان | Tarfandestan – اولین و بزرگترین وب سایت تخصصی ترفند های کامپیوتر و اینترنت
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *