ایجاد ۵۰۰ هزار فرصت شغلی برای افراد کم‌برخوردار در سال آینده

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: ۵۰۰ هزار فرصت شغلی برای دهک‌های یک تا پنج شامل افراد کم برخوردار جامعه با دستور رئیس جمهوری در سال آینده ایجاد می‌شود.

ایجاد ۵۰۰ هزار فرصت شغلی برای افراد کم‌برخوردار در سال آینده

به گزارش ممتاز نیوز، مرتضی بختیاری در آیین کلنگ‌زنی نخستین شهرک صنعتی کمیته امداد در شهرستان بندر ماهشهر اظهار کرد: شهرک‌های صنعتی شاخص‌های خاص خود را دارند و به جای ۱۰۰ فرصت شغلی باید ۵۰۰ فرصت شغلی ایجاد کنند.

وی با بیان اینکه کمیته امداد در سایر استان‌های کشور نیز شهرک‌های صنعتی احداث خواهد کرد، افزود: ۵۰۰ هزار فرصت شغلی برای دهک‌های یک تا پنج شامل افراد کم برخوردار جامعه با دستور رئیس جمهوری در سال آینده ایجاد می‌شود.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: با نگاه و رویکرد دولت سیزدهم، فرآیندهای زمان‌بر برای اجرای این‌ پروژه باید حذف شود تا هرچه سریع‌تر این شهرک به بهره‌برداری برسد.

بختیاری با بیان اینکه از ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار این پروژه ۱۰۰ میلیارد ریال آن را کمیته امداد پرداخت کرده است، گفت: زمین شهرک صنعتی ماهشهر از سوی کمیته امداد تامین شده و نیازی به پرداخت پول از سوی شرکت پتروشیمی نیست.

نخستین شهرک صنعتی کمیته امداد در سطح کشور به منظور ایجاد اشتغال برای مددجویان این نهاد حمایتی با همکاری شرکت‌های پتروشیمی در بندر ماهشهر ساخته می‌شود.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *