ایجاد ۹ رشته تازه دکترا در دانشگاه پیام نور اصفهان

۲۳ آبان ،

رییس دانشگاه پیام نور استان اصفهان گفت: تا پایان سال جاری ۱۸ رشته کارشناسی ارشد و ۹ رشته دکترا به رشته‌های دانشگاه پیام نور استان اصفهان افزوده می‌شود.

به گزارش تفسیری خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در اردستان، محمد فضیلتی در مراسم تودیع و معارفه رییس دانشگاه پیام نور مرکز اردستان با بیان اینکه۱۰۰ هزار دانشجو در ۴۴ مرکز و واحد دانشگاه پیام نور در استان به فراگیری علم مشغولند، اظهار کرد: ۳۵۰ عضو هیات علمی و ۳۳۰۰ استاد حق التدریس در این دانشگاه مشغول به‌کار می باشند.

وی با بیان اینکه وظیفه این دانشگاه تبدیل علم به عمل است، گفت: در افق توسعه دانشگاه مقرر شده دانشجویان و اساتید باید پژوهش محور بوده و در جهت ارتقاء دانشگاه گام بردارند.

رییس دانشگاه پیام نور اصفهان افزود: در استان اصفهان تنها در سه مرکز اصفهان، اردستان و تیران کلنگ احداث دانشکده فنی به زمین زده شده و تا پایان امسال دانشکده فنی دانشگاه پیام نور اردستان به بهره‌برداری خواهد رسید.

فضیلتی به برنامه‌ریزی جهت ارتقاء تحصیلات تکمیلی در دانشگاه پیام نور اصفهان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر یک رشته دکتری در این دانشگاه تدریس می‌شود که تا پایان سال ۹رشته دکتری دیگر به آن اضافه خواهد شد.

به گزارش تفسیری ایسنا، در پایان این جلسه از زحمات پیمان آقایی رییس سابق دانشگاه پیام نور اردستان تجلیل به‌ عمل آمد و مجید درودیان به عنوان رییس دانشگاه پیام نور اردستان منصوب شد.

انتهای پیام


ایسنا
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *