ایرانسل میان ورزش، تجارت و فناوری، ارتباطی نوین برقرار می‌کند/قدردانی علی آبادی و وزیر ورزش از ایرانسل

ایرانسل میان ورزش، تجارت و فناوری، ارتباطی نوین برقرار می‌کند/قدردانی علی آبادی و وزیر ورزش از ایرانسل

DSC_2726.jpg

ایرانسل به عنوان تنها حامی مالی کاروان اعزامی ایران به المپیک ۲۰۱۲ لندن مراسم ویژه ۹۰ روز تا المپیک را با حضور ورزشکاران و مدیران ورزش برگزار کرد.

DSC_2628.jpg

به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) محمد علی‌آبادی رئیس کمیته ملی المپیک و محمد عباسی وزیر ورزش و جوانان در این مراسم ضمن قدردانی از شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل بابت حمایت‌های مالی از کاروان اعزامی ایران به المپیک ۲۰۱۲ لندن گفت: این اپراتور با تمام توان به کمک کمیته ملی المپیک و ورزش ایران آمده است.
علی آبادی در این مراسم گفت: برای نخستین بار در کشور است که کمیته ملی المپیک در بازی‌های آسیایی یا المپیک از اسپانسر برخوردار شده و برهمین اساس ایرانسل به کمک کمیته آمده است.
سعید خاک ره آل محمد معاون منابع انسانی ایرانسل نیز در این مراسم گفت: ایرانسل به واسطه حمایت مالی از کاروان اعزامی ایران به المپیک ۲۰۱۲ لندن خود را در این آوردگاه شریک ورزشکاران، مردم و ملت ایران می داند.

DSC_2652.jpg

وی افزود: به باور ما شور و شوق پیکارها و توفیقات ورزشی می‌تواند به بالندگی تبدیل شود و امیدواریم با احساس مسوولیت در میادین ورزش، صنعت، تولید و تجارت شاهد موفقیت روزافزون ایران باشیم.
خاک ره، حمایت مالی ایرانسل از کاروان اعزامی ایران به مسابقات المپیک ۲۰۱۲ را براساس ادای وظیفه درمورد مسوولیت‌های اجتماعی این شرکت عنوان کرد.
وی اظهار داشت: باید این مهم را یادآور شد که ایرانسل علاوه بر مسوولیت اجتماعی بین ورزش، تجارت و فناوری، ارتباطی نوین برقرار کرده است.
معاون منابع انسانی ایران، آغاز حمایت‌های ورزشی ایرانسل را با حمایت این اپراتور از تیم والیبال مردان جمهوری اسلامی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا عنوان کرد و افزود: همچنین در لیگ برتر خلیج فارس با ارایه بسته حمایتی گامی نوین در مسابقات ورزشی برداشتیم و با حمایت ایرانسل از ورزش، دیگر شرکت‌ها نیز به حمایت از ورزش ترغیب شده‌اند.
وی با اشاره به اینکه ایرانسل امروز فارغ از نتایج رقابت‌ها از حمایت از کاروان المپیک به تصمیم خود افتخار می‌کند، گفت: در راستای حمایت از کاروان اعزامی ایران به مسابقات المپیک ۲۰۱۲، برنامه‌های جدیدی نیز از طرف ایرانسل اعلام خواهد شد.

لینک ثابت || اضافه شده توسط آرش کریم بیگی|| نسخه قابل چاپ || بازگشت به صفحه اصلی || آرش کریم بیگی

اخبار ICT در ایستنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ