ایران خودرو ۲ تا ۵ میلیون تومان افزایش قیمت داد

ایران خودرو 2 تا 5 میلیون تومان افزایش قیمت داد

ایران خودرو ۲ تا ۵ میلیون تومان افزایش قیمت داد

ممتازنیوز: پس از افزایش ۶درصدی قیمت انواع خودرو طی ماههای گذشته، امروز قیمت محصولات ایران خودرو ۲ تا ۵ میلیون تومان افزایش یافت.

طبق بخشنامه‌ای که امروز از سوی ایران خودرو به نمایندگی‌های فروش این شرکت ارسال شد قیمت محصولات ایران خودرو ۲ تا ۵ میلیون تومان افزایش یافت.
براین اساس، قیمت تندر ۹۰ مدل E2 با افزایش ۳٫۵ میلیون تومانی به ۲۱ میلیون و ۴۰ هزار تومان رسید و همچنین قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با افزایش ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی به ۱۹ میلیون و ۴۲۴ هزار تومان رسید.
قیمت جدید هر دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز ۲۱ میلیون و ۸۵۸ هزار تومان تعیین شده که افزایش ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی را نسبت به قبل نشان می‌دهد.
به گزارش فارس، قیمت هر دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ ۶ نیز از سوی ایران‌خودرو ۲۴ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان تعیین شده که نشان‌دهنده رشد ۴ میلیون تومانی قیمت این خودرو است.
نمایندگی‌های فروش ایران‌ خودرو، قیمت جدید پژو ۲۰۷ را نیز در نوع دنده اتوماتیک با افزایش ۵ میلیون تومانی، ۲۷ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان و در نوع معمولی ۲۴ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان اعلام می‌کنند.
هر دستگاه پژو ۲۰۶ صندوقدار مدل V20 نیز ۱۹ میلیون ۸۷۸ هزار تومان تعیین شده که نسبت به قبل ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان افزایش یافته است.
قیمت جدید پژو ۴۰۵ تک سوز نیز با رشد ۲ میلیون تومانی، ۱۷ میلیون و ۹۰۶ هزار تومان تعیین شده و هر دستگاه پژو پارس با رشد ۲٫۵ میلیون تومانی از سوی ایران خودرو ۲۲ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.
قیمت جدید سمند LX تک‌سوز نیز ۱۹ میلیون و ۴۵۸ هزار تومان تعیین شده که افزایش ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی را نشان می‌دهد.
بنابراین گزارش، قیمت جدید سوزوکی ویتارا نیز هنوز تعیین نشده است.


پرشین خودرو | RSS

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.