ایران همواره به حمایت‌های خود از مقاومت و سوریه ادامه خواهد داد

آذر ۱۴۰۰

جهانگیری در گفتگوی تلفنی با اول‌وزیر سوریه:

معاون اول رئیس‌جمهور کشورمان گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره به حمایت‌های خود از محور مقاومت و به ویژه سوریه ادامه خواهد داد.

به گزارش حوزه دولت باشگاه خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، “اسحاق جهانگیری” معاون اول رئیس‌جمهور کشورمان و اول وزیر سوریه امروز(یکشنبه) در گفتگوی تلفنی آخرین وضعیت همکاری‌های دو کشور به ویژه در بخش مناسبات اقتصادی را مورد بررسی قرار دادند.
 
معاون اول رئیس‌جمهور در این تماس تلفنی با اشاره به روابط تاریخی و صمیمانه دو کشور گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره به حمایت‌های خود از محور مقاومت و به ویژه سوریه ادامه خواهد داد.
 
جهانگیری همچنین بر عزم دولت تازه ایران در خصوص تقویت هر چه بیشتر همکاری‌های دو کشور به ویژه در ابعاد سیاسی و اقتصادی تاکید کرد.
 
نخست وزیر سوریه نیز در این گفتگوی تلفنی ضمن قدردانی از حمایت‌های همه جانبه جمهوری اسلامی ایران از ملت سوریه خاطرنشان کرد: دولت و ملت سوریه در سایه حمایت‌های دوستان خود به ویژه جمهوری اسلامی ایران، بحران فعلی را پشت سر خواهند گذاشت و پیروز نهایی خواهند بود.
 
در این تماس تلفنی، طرفین موانع و مشکلات پیش روی همکاری‌های اقتصادی تهران- دمشق و راهکارهای از میان برداشتن این موانع را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

انتهای پیام/


باشگاه خبرنگاران
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ