ایساکو برترین شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودرویی کشور شد

برای سومین سال پی در پی

ایساکو برترین شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش خودرویی کشور شد

عصر خودرو : شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساکو) توانست برای سومین سال متوالی در بین ارائه دهندگان خدمات پس از فروش خودرویی در کشور، مقام نخست را به دست آورد.

به نقل از ایکوپرس، بر پایه نتایج ارزیابی خدمات پس از فروش خودرویی که توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران انجام شده، شرکت ایساکو در شاخص‌های کیفیت، سرعت و هزینه خدمات، با کسب ۷۹٫۸ امتیاز، برترین شرکت خدمات پس از فروش خودرویی کشور در سال ۹۰ شناخته شده است.

این گزارش حاکی است؛ شرکت های مزدایدک و سایپا یدک در مراتب دوم و سوم قرار دارند.

در خلاصه گزارش ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، توجه به خواسته‌ها و تلاش در جلب رضایت مشتریان، استانداردسازی شبکه‌ نمایندگی‌های مجاز، تامین و توزیع مناسب قطعات یدکی، ارائه خدمات تضمین شده و با کیفیت، سیستم‌های مدیریت کیفیتی و سیستم‌های نظارتی کارآمد، از عمده عوامل موثر دراین برتری عنوان شده است.

گزارش یاد شده می افزاید: این ارزیابی ها در ۲۹۸ شهر کشور انجام شده و هشت شرکت تولید کننده و ۱۰ شرکت وارد کننده خودروهای سبک را در بر داشته است.

در این ارزیابی از یک میلیون و ۵۵ هزار و ۴۵۱ مشتری نظرسنجی شده و ۲۰۸۸ تعمیرگاه و ۱۹۲۴ نمایندگی مجاز در سراسر کشور مورد ارزیابی قرار گرفته است.

گفتنی است، در ارزیابی خدمات پس از فروش خودرویی در سال ۸۹ شرکت ایساکو ۶۹٫۴ امتیاز کسب کرده است.

دوشنبه ۹ مرداد   ۱۲:۲۶


منبع:عصرخودرو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ