اینستاگرام کی وصل میشود؟ (امروز ۱۶ مهر ۱۴۰۱) / فیلترینگ و قطع اینستاگرام تا کی ادامه دارد؟

در شرایطی که قطعی اینستاگرام امروز شنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۱ برای نوزدهمین روز متوالی همچنان ادامه دارد، تعداد زیادی از کاربران با پیگیری علت قطعی این سوال را مطرح می کنند که اینستاگرام کی وصل میشود و در نهایت فیلترینگ و قطع اینستاگرام تا کی ادامه دارد؟ خبرگزاری ممتاز نیوز در این مطلب اخبار جدید در خصوص زمان وصل شدن اینستاگرام را به صورت روزانه اطلاع رسانی میکند.

اینستاگرام کی وصل میشه

خبر فوری: امروز شنبه ۱۶ مهر، در شبکه های اجتماعی شایعات متعددی مبنی بر فیلترینگ دائمی واتساپ با استناد به صحبتهای دادستان کل کشور منتشر شده است که با پیگیری خبرگزاری ممتازنیوز، شورای عالی فضای مجازی این خبر را تائید نکرده و نیز تا این لحظه هیچ دادگاهی در قوه قضاییه چنین حکمی نداده است.

علت قطعی اینستاگرام

گروه فناوری اطلاعات ممتازنیوز در خصوص علت قطعی اینستاگرام به اطلاع میرساند: مشکل قطع شدن اینستاگرام امروز ۱۶ مهر ۱۴۰۱ همچنان ادامه دارد که به علت فیلترینگ شبکه های اجتماعی و اختلال در اینترنت ایران به دلیل وضعیت کنونی کشور است.

گفته میشود در صورت خروج از اکانت اینستاگرام دیگر امکان دریافت پیامک تائید برای ورود به اپلیکیشن وجود ندارد.

بعضی از کاربران اعلام کرده اند قطعی اینستا فقط مربوط به اپلیکیشن بوده و از طریق نسخه وب میتوان به اینستاگرام دسترسی داشت.

اینستاگرام کی وصل میشود

اینستاگرام کی وصل میشه

در پاسخ به سوالات مکرر کاربران در خصوص اینکه اینستاگرام کی وصل میشود به اطلاع میرساند به دلیل شرایط نامساعد به وجود آمده در کشور شاهد برخی اختلالات در اینترنت همراه و فیلترینگ برخی شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام هستیم. در همین راستا روز گذشته وزیر کشور در مصاحبه ای ابراز امیدواری کردند که با آرام شدن وضغیت به زودی محدودیتهای اعمال شده در فضای مجازی برداشته خواهند شد.

خبر مهم زمان وصل شدن اینستاگرام امروز: عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه فضای مجازی در خصوص زمان وصل شدن اینستاگرام و در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است فیلترینگ این شبکه اجتماعی همچنان ادامه داشته باشد گفت: چنانچه اینستاگرام تفاهم نامه‌ای امضا کند و شروط جمهوری اسلامی ایران را بپذیرد، مانعی برای فعالیت آن وجود نخواهد داشت.

گروهی از مخالفان شبکه های اجتماعی خارجی اعتقاد دارند که اکنون بهترین زمان برای اجرای طرح صیانت و فیلتر همیشگی اینستاگرام است.

با توجه به آرامتر شدن شرایط کشور به احتمال زیاد امروز شنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۱ قطعی اینترنت همراه که معمولا از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۲۴:۰۰ اعمال میشد اجرا نمیشود.

به اطلاع میرساند در ساعات قطعی اینترنت فقط امکان دسترسی به سایتها و اپلیکیشن هایی وجود دارد که سرور آنها در داخل ایران میزبانی میشوند.

فیلترینگ اینستاگرام که همواره یکی از اصلی ترین ابزارها برای جهت دهی تجمعات بوده همچنان ادامه دارد و ممکن است این شبکه اجتماعی برای همیشه فیلتر شود.

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. Mobin گفت:

    الان در این شرایط یا باید افراد ضد نظام‌ک در شبکه های فارسی زبان اونور فعالیت‌میکنن پیدا شن ومجازات بشن ک آتیش بیار معرکه هستن تا شرایط ب روال عادی برسه تا نت جهانی وصل شه مردم بدبخت ب کسب و کار و زندگیشون برسن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *