اینفینیتی Q50L در گوانگژو

گردآوری توسط گروهخودرو ممتاز نیوز

اینفینیتی نسخه کشیده ای از سدان Q50 خود را برای نمایشگاه خودروی گوانگژو آماده می‌کند. این خودروی لوکس با جای پای بیشتری برای سرنشینان عقب، عمدتاً موردپسند مشتریان چینی قرار خواهد گرفت که به چنین مواردی اهمیت بیشتری می‌دهند. به همین دلیل است که بیشتر خودروسازان مطرح، نسخه‌های کشیده از از محصولات خود را برای بازار چین فراهم می‌سازند.

همانند کاری که مرسدس با کلاس اس کشیده،اینفینیتی Q50L با A4 L و ولوو با S60L و BMW با سری ۳ L خود انجام داده، اینفینیتی نیز همین روند را در پیش گرفته است. فاصله بین دو محور خودرو به ۲۸۹۸ میلی‌متر رسیده است. در حالی که طول خودرو نیز با ۴۸ میلی‌متر افزایش همچنان کوچک‌تر از رقبای آلمانی آن که ذکر شد، می‌باشد.

اینفینیتی Q50L منحصراً با موتور ۲٫۰ لیتری چهار سیلندر توربو ارائه می‌شود که ۲۱۱ اسب بخار نیرو و ۳۵۰ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. انتقال نیرو هم توسط یک گیربکس هفت سرعته خودکار با شیفتر دستی با کنترل تطبیقی ASC برگرفته از مرسدس بنز انجام می‌پذیرد.

شتاب صفر تا صد این مدل ۷٫۸ ثانیه است که ۰٫۶ ثانیه از مدل استاندارد کندتر می‌باشد. نهایت سرعتان نیز به ۲۴۵ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. در حالی که مصرف سوخت آن به طور متوسط ۷٫۴ لیتر می‌باشد.

تغییرات این مدل شامل رینگ‌های ۱۹ اینچی، سپرهای جدید، شیفترهای تعویض دنده از پشت فرمان و امکانات لوکس می‌باشند.

اینفینیتی Q50L در کارخانه دانگ فنگ چین ساخته می‌شود و قیمتی معادل ۲۷۹ هزار یوان یا ۴۵ هزار دلار در پنج سطح از امکانات و تریم عرضه می‌گردد.

اینفینیتی Q50L

اینفینیتی Q50L

 اینفینیتی Q50L

اینفینیتی Q50L

اینفینیتی Q50L

اینفینیتی Q50L

اینفینیتی-نمای داخل Q50L

اینفینیتی-نمای داخل Q50L

اینفینیتی-نمای داخل Q50L

اینفینیتی-نمای موتور Q50L


بانک اطلاعات خودرو
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *