ایوبیان رئیس هیات فوتبال استان همدان شد

۷ م دیماه ،

مجمع انتخاباتی استان همدان برگزار و سید محمد ایوبیان با ۲۲ رای رئیس هیات فوتبال این استان شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و به نقل از پایگاه اینترنتی فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان صبح پنج‌شنبه (امروز) به منظور برگزاری مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان همدان به شهر همدان سفر کرد. او پس از پایان مجمع انتخاباتی گفت: “فوتبال همدان در راه رشد و پیشرفت قرار گرفته است و تیم‌های خوبی در این استان حضور دارند. در لیگ برتر هم تیم پاس همدان حضور داشته و در حال حاضر دو تیم مدعی در لیگ یک دارد که با توجه به کیفیت بالای لیگ یک و حضور این دو تیم در بالای جدول دو گروه نشان می‌دهد که فوتبال استان همدان در وضعیت رشد و پیشرفت قرار دارد.”

رئیس فدراسیون فوتبال همچنین گفت: “هیات‌های فوتبال باید برنامه پیشرفت و توسعه فوتبال را در استان‌هایشان – که سیاست اصلی فدراسیون فوتبال ایران است – در پیش بگیرند؛ چرا که هیات‌های فوتبال درست مثل فدراسیون های کوچک می باشند. استان همدان در بخش ویژن هم خوب عمل کرده است که نشان می‌دهد، به فوتبال پایه هم توجه ویژه‌ای دارند.”

مجمع انتخاباتی استان همدان برگزار و سید محمد ایوبیان با ۲۲ رای رئیس هیات فوتبال این استان شد. کفاشیان امروز بعدازظهر پس از بازدید از ورزشگاه‌ها و زیرساخت‌های فوتبال استان همدان به تهران بازمی‌گردد.

انتهای پیام


ایسنا
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *