بائو: همه یک تیم هستیم

۲۱فروردین به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

  میثم بائو پس از پیروزی دو بر صفر استقلال مقابل گهر عنوان کرد: بازی منطقی و خوبی را از خود به نمایش گذاشتیم و حتی می‌توانستیم با گل‌های بیشتری در این دیدار به برتری دست یابیم اما خدا را شکر که توانستیم ۳ امتیاز را از آن خود کنیم و با روحیه به مصاف سپاهان اصفهان برویم.

وی در مورد اینکه گهر امیدی برای بقا در لیگ برتر ندارد اظهار داشت: به هر حال آنها با انگیزه در میدان حاضر شده بودند. بازی پخش مستقیم بود و انگیزه‌های خاص خود را داشتند. خوشبختانه ما تمام تلاش خود را انجام دادیم و در همان نیمه اول کار را تمام کردیم.

بازیکن استقلال خاطرنشان کرد: بازی سختی مقابل سپاهان داریم و به عقیده من این یک فینال است که امیدوارم با حمایت تماشاگران بتوانیم ۳ امتیاز بازی را از آن خود کنیم و تا حدودی قهرمانی را به خود اختصاص دهیم.

بائو در مورد تغییری که در ترکیب اصلی تیم رخ داده بود تصریح کرد: ۷۰ درصد تیم در این بازی هم همان بازیکنان اصلی بودند. ما یک تیم داریم و از نفر اول تا بیستم همه بازیکنان بزرگ و تاثیر‌گذاری می باشند. ما در نیم‌فصل اول با ۱۱ -۱۲ بازیکن ۶ امتیاز از رقیب خود پیش افتادیم. یک تیم هستیم و همه بازیکنان خوب می باشند. حالا سرمربی تیم تصمیم می‌گیرد که از کدام بازیکن استفاده کند.


Varzesh3.com | ورزش ۳
باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ