باخت فوتسالیست‌های ایران در نیمه اول بازی با اسپانیا

به گزارش تفسیری ممتازنیوز به نقل از خبر گزاری ایسنا در تاریخ جمعه ۱۲م آبان ،

110-89.jpg

نیمه اول بازی تیم های ملی فوتسال ایران و اسپانیا با پیروزی ماتادور ها به اتمام رسید.

به گزارش تفسیری خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نیمه اول بازی تیم های ملی فوتسال ایران و اسپانیا با پیروزی ۲بر صفر ماتادور ها به اتمام رسید.

ایران بازی را طوفانی آغاز نمود و در همان ثانیه های اول، شوت سرکش طاهری توسط دروازه بان اسپانیا مهار شد. در ادامه دو تیم بازی پایاپایی را انجام دادند اما این اسپانیا بود که در دقیقه پنج توسط میگلین به گل اول رسید.

در ادامه بازی نیز فشار حملات ایران برای جبران گل خورده بیشتر شد اما مدافعان اسپانیا اجازه کار به شاگردان صانعی را نمی دادند. در این بین اما طاهری که از تجربه بیشتری نسبت به سایر بازیکنان داشت، دومین شوتش را در این بازی روانه دروازه حریف نمود اما این بار هم جوانجو شوت طاهری را مهار نمود.

دو دقیقه بعد نیز بازیکن اسپانیا در حالی که خود را مقابل دروازه خالی ایران می دیدید، توپ را به آسمان فرستاد تا ایران این بار با شانس و اقبال دروازه اش باز نشود. در ادامه نیز مصطفی نظری ناجی ایران شد و شوت محکم اسپانیا را دفع نمود. درخشش نظری یک بار دیگر نیز تکرار شد و این دروازه بان این بار در دقیقه ۱۶ با خروج از دروازه اش، تیم را نجات داد.

در ادامه بازی و در دقیقه۱۷ لوزانو از توپی که توسط طاهری به اشتباه برگشت داده شده بود، نهایت استفاده را نمود و دومین گل اسپانیا به ثمر رسید.

فشار حملات ایران در ادامه دو چندان شد اما انگار دروازه اسپانیا طلسم شده بود و توپ های شاگردان صاهنعی راهی به دروازه پیدا نمی نمود و نیمه اول بازی با همان پیروزی دو بر صفر اسپانیا به پایان رسید.

انتهای پیام


ایسنا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ