باران کوثری به سبب ممنوع التصویر بودن از پروژه‌ی «خسته نباشید» کنار گذاشته شد/ فیلمبرداری با حذف یکی از کارگردان‌ها از سر گرفته شد

۳۰ آبان ،

به گزارش سینمانگار، فیلم سینمایی «خسته نباشید» که چندی پیش توسط وزارت ارشاد در میانه فیلمبرداری توقیف شده بود، دوباره روند ساختش از سر گرفته شده است. این در حالی است که دو تغییر مهم در لیست عوامل سازنده این پروژه صورت گرفته است.

بانی فیلم گزارش داد، بعد از وقفه ای چند هفته ای، فیلمبرداری این فیلم با تغییراتی در فهرست عوامل آن هفته قبل از سرگرفته شد. در حالیکه این فیلم به کارگردانی مشترک افشین هاشمی و محسن قرایی آغاز شده بود بنا بر اعلام وزارت ارشاد ادامه کار به محسن قرایی سپرده شد.

همچنین باران کوثری که از ابتدا در جمع بازیگران «خسته نباشید» قرار گرفته بود از جمع بازیگران این فیلم کنار رفت. این در حالی است که کوثری در فاز اول فیلمبرداری جلوی دوربین نیز رفته بود. گفته می گردد سکانس های فیلمبرداری شده با باران کوثری با حضور یک بازیگر جوان و غیر چهره دوباره جلوی دوربین رفته است.

طبق برنامه ریزی انجام شده فیلمبرداری «خسته نباشید» تا هفته آینده به پایان می رسد. تمام صحنه های «خسته نباشید!» در کرمان فیلمبردای می گردد.

فیلنامه این فیلم را محمد رضایی راد بر اساس طرحی از رضا میرکریمی نوشته است و قرار است سپیده عبدالوهاب آن را مونتاژ کند.

فیلم داستان رومن و ماریا زوجی جهانگرد است که درگیر اختلافاتی با یکدیگرند. آنها در میانه سفر خود در ایران با موسسه جهانگردی طرف قراردادشان به مشکل بر میخورند. تا اینکه مرضی مستخدم اخراجی هتل به کمک پسر عمویش برای آنها نقشه می کشند.

غوغا بیات، جلال فاطمی، حسام محمودی، فرزاد باقری و رویا افشار بازیگران این فیلم می باشند.

«خسته نباشید!» محصول حوزه هنری است و تهیه کنندگی آن را رضا میرکریمی بر عهده دارد.
 


سینما نگار
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید. نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.