بارسلونای ژاوی، رئال کارلتو را قلع و قمع کرد / مادرید پرچم سفید را بالا برد

بارسلونا با ارائه یک بازی کم نقص، رئال مادرید را در هم کوبید.

بارسلونای ژاوی، رئال کارلتو را قلع و قمع کرد / مادرید پرچم سفید را بالا برد

به گزارش ممتاز نیوز، در حساس ترین بازی این هفته فوتبال اروپا و اسپانیا دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این بازی با نتیجه ۴-۰ به سود آبی اناری‌ها خاتمه یافت.

در دقیقه ۷ رئال مادرید اولین موقعیت مهم بازی را خلق کرد؛ جایی که ضربه فدریکو والورده با واکنش خوب مارک آندره تر اشتگن همراه شد و این دروازه بان توپ را به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۱۱ بارسلونا پاسخ فرصت رئال مادرید را داد و این بار پیر امریک اوبامیانگ بود که می توانست گل اول بازی را به ثمر رساند اما ضربه او با واکنش فوق‌العاده تیبو کورتوا همراه شد.

در دقیقه ۱۸ این فران تورس بود که می توانست با یک شوت زیبا دروازه رئال مادرید را باز کند اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۹ این بارسلونا بود که توانست گل اول بازی را به ثمر برساند. حرکت زیبای عثمان دمبله از جناح راست با سانتر فوق العاده این بازیکن همراه شد و پیر امریک اوبامیانگ با یک ضربه سر بهتر دروازه رئال مادرید را باز کرد تا نتیجه ۱-۰ شود.

در دقیقه ۳۵ پیر امریک اوبامیانگ می توانست گل دوم خود و تیمش را هم به ثمر برساند اما ضربه این بازیکن در مصافی تقریباً تک به تک توسط تیبو کورتوا مهار شد.

چند لحظه بعد وینیسیوس جونیور می توانست گل تساوی را برای رئال مادرید به ثمر برساند اما این بازیکن در مصافی تک به تک با مارک آندره تراشتگن ناموفق عمل کرد.

در دقیقه ۳۹ این بارسلونا بود که توانست گل دوم را هم وارد دروازه رئال مادرید کند. ارسال کرنر عثمان دمبله با ضربه سر رونالد آرائوخو پیش‌تاخته همراه شد تا بارسا با پیروزی ۲-۰ راهی رختکن شود.

بارسلونا در همان لحظات ابتدایی نیمه دوم می‌توانست کار رئال مادرید را یکسره کند و گل سوم را هم به ثمر برساند اما فران تورس به شکلی باورنکردنی در یک مصاف تک به تک موقعیت فوق‌العاده‌ای را از دست داد.

چند لحظه بعد فران تورس موفق شد اشتباه عجیب خود را جبران کند و گل سوم را هم به ثمر برساند. او این بار نتوانست پاس زیبای پیر امریک اوبامیانگ را هدر دهد و با یک ضربه دقیق دروازه را باز کرد.

در کمال ناباوری بارسلونا موفق شد در دقیقه ۵۱ گل چهارم را هم وارد دروازه رئال مادرید کند. این مرتبه هم پیر امریک اوبامیانگ در مصافی تک به تک با دروازه کورتوا با یک ضربه چیپ موفق به گلزنی شد تا نتیجه ۴-۰ شود.

چند دقیقه بعد عثمان دمبله می توانست گل پنجم بارسلونا را هم به ثمر برساند اما این ستاره فرانسوی یک فرصت فوق العاده گلزنی را به شکلی عجیب از دست داد.

در ادامه بازی بارسلونا توپ و میدان را کنترل کرد و به حریف اجازه خودنمایی نداد تا بازی با همان چهار گل به سود شاگردان ژاوی خاتمه پیدا کند و یک نتیجه عجیب به ثبت برسد.

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *