بارش باران و برف پراکنده در پایتخت طی ۲۴ ساعت آینده/ زمستان باز می گردد

۲۱ام بهمن ،
ممتاز نیوز : مدیرکل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی از بارش باران و برف پراکنده در پایتخت طی ۲۴ ساعت آینده خبرداد.

عبدالرضا امیدوار شهری در گفتگو با مهر افزود: بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی تا فردا در غالب مناطق کشور جوی آرام حاکم است اما از اواخر وقت امروز یک سامانه بارشی از نوار غربی، وارد کشور می گردد که در پی آن در استان های غربی کشور بارش باران و وزش باد خواهیم داشت.

به گفته وی، در روز سه شنبه به تدریج دامنه این بارش ها به نواحی مرکزی و در روز چهارشنبه به استان های شرقی کشور نیز کشیده می گردد.

امیدوار اظهار داشت: از بعد از ظهر سه شنبه با نفوذ جریانات سرد شمالی به سواحل دریای خزر به تدریج بارش باران و کاهش دما در این مناطق آغاز و در اواسط روز پنج شنبه از شمال شرق کشور خارج می گردد.

مدیرکل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: همچنین از بعد از ظهر روز دوشنبه تا اواسط سه شنبه خلیج فارس مواج پیش بینی می گردد.

وی افزود: فردا آسمان تهران نیمه ابری تا ابری همراه با بارش باران پراکنده خواهد بود بیشینه دما با با یک درجه کاهش نسبت به امروز برابر ۱۵ درجه سانتیگراد و کمینه دما همانند امروز معادل ۷ درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد بود.
 

منبع: ممتاز نیوز
باز بازنشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ