بازار داعش برای فروش دختران ایزدی /عکس

العالم: دختر ایزدی ۱۸ ساله ای که یک ماه در اسارت داعش بود و سرانجام توانست از دست این گروه تروریستی فرار کند، می گوید که با چشمان خود دیده است که صدها زن و دختر ایزدی به دست داعش اسیر شده بودند و عمر برخی دختران هم از ۷ سال تجاوز نمی کرد .

روزنامه “الشروق” نوشت، این دختر ایزدی که نامش “بایام” است، تأکید می کند که در ابتدای اسارت به آنها آب و غذا نمی دادند مدتی بعد هر روز تعدادی از زنان و دختران را انتخاب می کردند و با خود می بردند سپس بقیه دختران و زنان را یکی پس از دیگری بررسی کردند و تعدادی از آنها را با خود بردند. 

269378 9411 بازار داعش برای فروش دختران ایزدی /عکس

بایام که هم اکنون همراه خانواده اش در یکی از اردوگاه های آوارگان استان دهوک به سر می برد، می گوید : نمی دانم دختران را به کجا می بردند و من خوشبختانه توانستم فرار کنم.

بایام گفت: داعش زنی را به نام عایشه پس از کشتن شوهرش اسیر کرد و از سنجار به موصل برد و در حالی که باردار بود، در بازار برده فروشی به فروش گذاشت .

بایام می افزاید : هر زن و دختر به قیمت ۱۵ هزار دینار عراقی (۱۳ دلار) فروخته می شد.

وی تأکید کرد: اکثر مشتری ها از موصل و الانبار بودند . بسیاری از زنان و دختران به افرادی که سن بسیار بالائی داشتند ، فروخته شدند.

The post بازار داعش برای فروش دختران ایزدی /عکس appeared first on ممتاز | وب سایت خبری و سرگرمی ممتاز.

تا این لحظه ۴نظر ثبت شده
 1. علی گفت:

  درود بر مردانی که هشت سال جنگ کردند ونگذاشتند این وضع برای ما پیش بیاید.

 2. منصور گفت:

  داعش مانند خوابیست که شب یک نفر میبیند و صبح وقتی بیدار میشود برای تعبیر خوابش دیگر داعشی وجود ندارد که خوابش تعبیر شود و بی اهمیت ترین خواب که هیچ تعبیری ندارد دیدن خواب داعش است زنده باد ایران

 3. منصور از اسلامشهر گفت:

  داعش مانند خوابیست که یک نفر شب میبیند و صبح بیدار که میشود برا تعبیر خواب دیگر داشعی یا داعشی وجود ندارد که تعبیر شود زنده باد ایران منصور

 4. سعید گفت:

  برده داری سلفیت عصر حاضر از سلفیت ابو سفیانی. وسلام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ