بازدداشت یک باند حرفه‌ای جعل اسکناس

به گزارش تفسیری ممتاز نیوز به نقل از بینا در تاریخ یکشنبه ۷ آبان ،

بینا- رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان البرز از دستگیری اعضای یک باند حرفه‌ای جعل اسکناس در این استان خبر داد.
به گزارش تفسیری بیناف سرهنگ محمدصادقی ، در این‌باره به ایسنا گفت: در پی دریافت گزارش تفسیری‌هایی مبنی بر این که فردی به نام «ایرج» با تشکیل باندی در شهرهای مرزی غرب کشور اقدام به تهیه اسکناس‌های جعلی می‌کند و آنها را پس از انتقال در تهران و کرج به فروش می‌رساند، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان البرز قرار گرفت.
وی اظهارکرد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات نامحسوس مطلع شدند که نامبرده به همراه چند تن از همدستانش قصد حمل محموله اسکناس‌های جعلی را از طریق یکی از شهرهای غربی به کرج و تهران دارند، بنابراین گروهی از ماموران با استقرار در مبادی ورودی و خروجی شهر کرج، خودرو متهمان را که از پیش مورد شناسایی قرار گرفته بود در اتوبان تهران – کرج ملاحظه نمودند.
صادقی افزود: ماموران با دادن اخطارهای پلیسی سعی در توقف خودرو داشتند اما خودرو متهمان به‌دلیل سرعت بسیار و رعایت‌نکردن فاصله طولی پس از برخورد با وسیله نقلیه جلویی بشدت دچار خسارت شد و دیگر قادر به حرکت نبود.
رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان البرز تصریح‌کرد: در این عملیات سردسته باند به همراه سه تن دیگر از همدستانش دستگیر شدند.
وی در پایان گفت: در بازرسی از خودرو متهمان ۷۸ میلیون تومان پول جعلی تعداد پنج قطعه کارت شناسایی و یک مهر جعلی یک دستگاه فلزیاب و تعداد سه عدد دستگاه تشخیص اسکناس جعلی کشف شد.

RSS

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ