بازدید فرمانده ناحیه امام حسن(ع) قم از حلقه‏‌های صالحین پایگاه‏‌های بسیج حوزه یک خواهران

جمعه ۱۳ مرداد – ۰۱:۴۴:۵۱ ب.ظ

نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
نظرات شما ارسال به دیگران چاپ بدون عکس چاپ با عکس
بزرگنمایی:  

خبرگزاری آریا – فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسن(ع) در بازدید از حلقه های صالحین پایگاه های بسیج حوزه یک خواهران گفت: خودسازی با حضور در حلقه‏‌های صالحین انجام می‏‌شود
به گزارش خبرگزاری آریا ، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسن(ع)قم در جمع بسیجیان پایگاههای حوزه یک حضرت خدیجه(س) با تاکید بر اجرای هدفمند و منظم جلسات صالحین در پایگاه‏‌ها گفت: باید بدانیم که خودسازی با حضور در حلقه‏‌های صالحین انجام می‏‌شود و دگرسازی با تشکیل هیئت‏‌های امر به معروف و فعالیت هدفمند آنها انجام می‏‌شود پس باید این دو مقوله مهم را مدنظر قرار داد.
حسین مشرفیان با بیان اینکه باید از بیانات رهبری و امام و وصیت و زندگینامه شهدا در حلقه‏‌های صالحین بهره گرفت، افزود: چراغ راه ما در مسیر پر پیچ و خم زندگی و به خصوص در عرصه حاضر سیره شهداست و باید قشر جوان و نوجوان را بیشتر با شهدا آشنا کرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسن(ع) با تاکید بر برگزاری جلسات متنوع و هدفدار صالحین افزود: ما فقط برگزاری یک جلسه محدود با سخنانی تکراری و کلیشه‏‌ای نمی‏‌خواهیم، بلکه باید در برگزاری حلقه‏‌ها تنوع مطالب و موقعیت و همچنین شادابی و پویایی را مدنظر قرار داد تا بتوان با جذب جوانان و نوجوانان راه درست را به آنان نشان داد.
مشرفیان افزود: برای آماده‏‌سازی مقدمات ظهور به سربازی آماده و مخلص نیاز داریم و باید از دل همین حلقه‏‌های صالحین این نیروها را ساخت و استخراج کرد چراکه کسی که در حلقه صالحین فعالیت می‏‌کند خودسازی را آغاز کرده است.
وی تصریح کرد: کسی که خود را شناخت و ساخت جامعه را بهتر شناخته و برای کمک به جامعه تلاش خواهد کرد و تلاش برای ساختن جامعه تلاش برای ظهور منجی است و این مسیر باید به دقت انجام شود.
درادامه حجت الاسلام امیرزاده گفت:کیفی سازی حلقه های تربیتی صالحین و ارتقای آن به استاندارد های مورد قبول از عمده برنامه های سال این ناحیه می باشد و تمام هم و غم ما بر آن است که با اجرای دقیق طرح کیفیت و نیز محتوای مباحث مطروحه بر کمیت غلبه کند در این دیدارها مسئولان حلقه‏‌های صالحین و فرماندهان پایگاه‏‌ها نیز نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص اجرای بهتر این جلسات ارائه کردند.

کد خبر: ۲۰۱۲۰۸۰۳۱۳۴۴۵۱۹۵۳


خبرگزاری آریا

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ