بازدید از برج میلاد برای گردشگران تا ساعت ۲۲ امکانپذیر شد

به گزارش خبرگزاری مهر، مدیر عامل برج میلاد تهران اعلام کرد: همزمان با آغاز فصل تابستان و طولانی بودن روزها ساعات بازدید از بلندترین برج گردشگری کشور را از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ قرار داده ایم تا شهروندان با آسودگی کامل به بازدید از برج میلاد تهران بپردازند.

فرزاد هوشیار گفت: پیش از این ساعات بازدید از ششمین برج بلند مخابراتی دنیا ۹ تا ۲۱ بود که با توجه به استقبال گردشگران برای تماشای شب های شهرتهران از فراز برج میلاد تهران، مقرر شد در طول ایام تابستان بازدید گردشگران و علاقه مندان از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۲ صورت گیرد.

وی اضافه کرد :پیش بینی می شود با توجه به افزایش ساعات بازدید، استقبال گردشگران برای بازدید از این برج افزایش چشمگیری داشته باشد،.

به گفته هوشیار، برج میلاد به عنوان سازه ای مدرن و نوپا، مقصدی جدید برای گردشگران به حساب می آید و همه روزه شهروندان تهرانی و گردشگران داخلی و خارجی بسیاری، برای بازدید از آن به برج میلاد می آیند.

مدیرعامل برج میلاد تصریح کرد: اکنون می توان ادعا کرد که برج میلاد به یکی از قطب های گردشگری در شهر تهران تبدیل شده است و تمامی اقشار مردم می توانند از امکانات این مجموعه در طول سال استفاده کنند و از این به بعد شاهد حضور بیشتر گردشگران از اقصی نقاط کشور و حتی گردشگران خارجی خواهیم بود.
 


MehrNews Rss Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ