بازدید اعضای کمیسیون قضایی مجلس از سازمان اسناد و املاک کشور

این خبر دڕ تاریخ ۲۹ آبان به نقل از منبع ذکر شده، دڕ پورتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

۹۱/۰۸/۲۹ – ۱۶:۱۲

شماره: ۰۸۲۹۰۰۱۰۷۲

نسخه چاپیارسال به دوستان

بازدید اعضای کمیسیون قضایی مجلس از سازمان اسناد و املاک کشور

خبرگزاری فارس: اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، امروز طی بازدیدی از سازمان اسناد و املاک کشور از نزدیک با فعالیتهای این سازمان آشنا شدند.

خبرگزاری فارس: بازدید اعضای کمیسیون قضایی مجلس از سازمان اسناد و املاک کشور

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف‌آباد و عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس دڕ گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی صبح امروز از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بازدید کردند و از نزدیک با فعالیتهای این سازمان آشنا شدند.

وی افزود: دڕ جریان این بازدید جلسه مشترک اعضای کمیسیون با رئیس سازمان اسناد و املاک کشور برگزار شد و دڕ این نشست مشترک که نماینده قوه قضائیه نیز دڕ آن حضور داشت؛ آقای تویسرکانی طی گزارشی فعالیتهای این سازمان به ویژه دڕ یک سال اخیر را تشریح کرد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اظهار داشت: رئیس سازمان اسناد و املاک کشور دڕ گزارش خود به خدمات ارائه شده دڕ یک سال اخیر دڕ سازمان تحت امرش اشاره و عنوان کرد که طی یک سال اخیر ۳۵ میلیون خدمت ارائه شده است، از دیگر موارد مطرح دڕ این گزارش انجام خدمات به صورت رایانه‌ای دڕ این سازمان بود.

انتهای پیام/

 

This entry passed through the Full-Text RSS service — if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers. Five Filters recommends: Gaza Blitz – Turmoil And Tragicomedy At The BBC.

Fars News Agency
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *