بازدید فرمانده کل سپاه از جزایر سه گانه ایرانی خلیج فارس

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری در پایان بازدید از یگان‌های رزمی مستقر در جزایر سه‌گانه، با بسیجیان و مردم شهر بوموسی نیز دیدار کرد و با ابراز خرسندی و رضایت از سطح و میزان آمادگی دفاعی یگان‌های رزمی و تقدیر از اراده و همت مردم بوموسی در عرصه‌های حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی به ویژه در دوران دفاع مقدس گفت: آن‌چه بدون تردید در هر جمع بسیجی به خاطر هر انسان می‌آید بحث مبارزه در راه توسعه اسلام و تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب است.


وی افزود: خدا را شکر می‌کنیم که همین نگاه و تفکر بسیجی، امروز در اقصی نقاط جهان توسعه پیدا کرده و استکبار جهانی، صهیونیسم بین‌الملل و کشورهای حامی آن‌ها را به وحشت انداخته است.


وی با اشاره به این‌‌که «نگاه مبارزه با ظلم و استکبار جهانی مایه خیر و برکت انقلاب اسلامی شده است» تصریح کرد: در سایه این نگاه، جوامع و ملل اسلامی می‌توانند با اتکا به توانمندی‌های‌شان امنیت و آرامش خود را تامین و با کمک یکدیگر دست ایادی استکبار از کشورهای اسلامی را قطع کنند.

 

فرمانده کل سپاه اظهار کرد: ما دست دوستی و برادری کشورهای اسلامی به ویژه کشورهای حوزه جنوبی خلیج‌فارس را می‌فشاریم و از آن‌ها می‌خواهیم با کمک همدیگر و با اتحاد و برادری دست استکبار جهانی را از منطقه کوتاه و امنیت آب‌ها و سواحل را خودمان تامین نماییم و دشمنان را ناامید کنیم و باعث عزت هرچه بیشتر اسلام عزیز باشیم.

 

وی تاکید کرد: این نگاه در جای جای ایران اسلامی به ویژه در سواحل جنوبی خلیج فارس و جزایر حساس و استراتژیک این منطقه در بین مردم وجود دارد.


در این دیدار دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه از میزان آمادگی و توانمندی یگانهای مستقر در جزایر سه گانه گزارشی ارائه کرد.

 

همچنین سردار بارانی فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان و موسوی فرماندار شهرستان بوموسی نیز وضعیت جزیره بوموسی و ساکنین آن را تشریح کردند.

 

در پایان این مراسم فرمانده کل سپاه با اهدای جوایزی ۶ تن از بسیجیان برگزیده بوموسی را مورد تقدیر قرار‌دادند.


MehrNews Rss Feed

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *