بازنشستگان فیش حقوقی خود را از خودپردازها بگیرند

بانک صادرات ایران در راستای کاهش مراجعات حضوری، هزینه ها و همچنین تکریم بازنشستگان، امکان دریافت فیش حقوقی آنان از طریق دستگاههای خودپرداز را عملیاتی کرد.

به گزارش ایسنا این بانک در راستای تکریم و ارج نهادن به تلاش و کوشش بازنشستگان خدمت جدیدی را عملیاتی ساخته که طی آن بازنشستگان سازمان بازنشستگی کشوری که حقوق و مزایای خود را از طریق شعب این بانک دریافت می کنند بتوانند از طریق دستگاههای خودپرداز این بانک فیش حقوقی خود را اخذ نمایند که در این راستا این بانک گزینه «دریافت فیش حقوقی بازنشستگان» بر روی دستگاههای خودپرداز به منظور چاپ آخرین فیش حقوقی تعیین کرده است.

بنا بر اعلام روابط عمومی بانک صادرات ایران بیش از یک میلیون و ۵۷۰ هزار نفر از بازنشستگان از طریق شعب این بانک در سراسر کشور حقوق و مزایای خود را دریافت می‌کنند که با عملیاتی شدن این خدمت می توانند علاوه بر دریافت وجه و انجام امور مالی نظیر انتقال وجه ، پرداخت قبوض و … فیش حقوقی خود را نیز دریافت کنند.

گفتنی است این بانک در راستای انجام تکالیف و رسالت­های اجتماعی خود برای اولین بار در کشور اولین باجه ویژه پرداخت حقوق بازنشستگان را در سرپرستی غرب تهران به منظور ارایه خدمات به این قشر راه اندازی کرده است.

شایان ذکر است بانک صادرات با دارا بودن بیش از ۳ هزار شعبه در سراسر کشور، صدور ۲۹ میلیون و ۵۰۰ هزار کارت الکترونیکی برای متقاضیان، افتتاح ۴۷ میلیون حساب الکترونیکی برای مشتریان و نصب و راه اندازی ۳ هزار و ۸۰۰ دستگاه خودپرداز نقش بسزایی در ارتقا خدمات بانکی و تحقق اهداف بانکداری الکترونیکی در کشور دارد.

انتهای پیام


ایسنا

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. حسن گفت:

    خیلی عالیه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ