بازنشستگی برای مادران شاغل دارای ۳ فرزند یا بیشتر

بازنشستگی برای مادران شاغل دارای 3 فرزند یا بیشتر

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود عنوان کرد: بر اساس بررسی ها در طرح جمعیت و تعالی خانواده پیش بینی می شود که مادران شاغل دارای سه فرزند یا بیشتر بازنشسته شوند..

مجید نصیرایی در گفت و گو با ایسنا در خصوص جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در نشست امروز کمیسیون به ادامه بررسی ها بر سر طرح جمعیت و تعالی خانواده پرداختیم که در این بررسی ها نقطه نظرات نمایندگان بیمه‌ها و بخش مسکن  اخذ شد، بر این اساس پیش بینی می شود در این طرح مادران شاغل صاحب ۳ فرزند یا بیشتر بازنشسته شوند.

وی با بیان اینکه طرح جمعیت و تعالی خانواده دارای ۷۰ ماده است تاکید کرد: ما در این روزهای با تمام توان تلاش کردیم تا این طرح را با دقت به  تصویب برسانیم، جلسات کمیسیون‌ به صورت فوق‌العاده‌ ای را برای بررسی این طرح برگزار کردیم و سعی داریم طی روزهای آینده کار این طرح را در کمیسیون فرهنگی به جمع بندی برسانیم.

انتهای پیام

تا این لحظه ۲نظر ثبت شده
  1. متاسفانه در مورد فرزند آوری .باید بگم قول و وعده میدهند .ولی بیشتر وعده تو خالی هست گفتن وام میدن .وقتی میری دنبالش یه بهونه پیدا میشه تا نتونی وانت بکیرب گفت:

    تو را به خدا وقتی قانونی تصویب میکنید .فکر کسانی که خارج از کشور دنیا اومدن هم باشید .

  2. ناشناس گفت:

    از یک طرف مردم را به فرزند آوری تشویق کردن و از سوی دیگر ساعت کاری شاغلین را افزایش دادن ، با هم منافات دارد چرا که زنان شاغلی که ۸ ساعت مفید روز را در محل کار بسر میبرند هیچوقت تمایلی به فرزندآوری نخواهندداشت چرا که وقتی برای تربیت و نگهداری از فرزند خود ندارند مضاف بر اینکه افسردگی و فرسودگی در بین کارمندان افزایش می یابد. بنظر بنده در پایه و اساس برخی قوانین که از ابتدا به اشتباه وضع شده باید تجدید نظر کرد . کارمندی که مجبور است یک سوم شبانه روز آنهم زمان مفید و شادابی روز را در محل کار بگذراند انگیزه ای برای زندگی هم نخواهد داشت چه برسد به تولید نسل

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *