بازگشت آزاده نامداری و علیخانی به تلویزیون!

احسان علیخانی و آزاده نامداری با لغو ممنوعیت تصویرشان به تلویزیون برمی‌گردند

با وجود تایید مدیر شبکه دو نسبت به خبر بازگشت مجریان ممنوع‌الفعالیت به تلویزیون، وی از اعلام زمان دقیق یا عناوین برنامه‌هایی که احسان علیخانی و آزاده نامداری در آنها حضور خواهند داشت، پرهیز می‌کند.

عکس

به گزارش ممتازنیوز به نقل از کافه سینما، موضوع ممنوعیت تصویر یا کار برای برخی از مجریان سیما، همواره در مرکز توجه قرار داشته و شایعات و حرف و حدیث‌ها پیرامون آن فراوان ذکر شده است.
از آخرین نمونه‌های این موضوع می‌توان به خبری اشاره کرد که روز گذشته در برخی سایت‌ها منتشر شده و در آن اعلام شده بود با پایان یافتن دوره محرومیت دو مجری مرد و یک مجری زن سیما، این سه نفر به زودی روبه‌روی دوربین قرار گرفته و برنامه اجرا خواهند کرد.
همچنین در این خبر اشاره شده بود که در این مدت شبکه‌های ماهواره‌ای تلاش فراوانی برای جذب و خروج این افراد از کشور داشتند که با پاسخ منفی مواجه شده‌اند.
پیگیری این اخبار نیز همواره به دلیل تلاش سازمان صدا و سیما برای پررنگ نکردن چنین موضوعاتی یا به سرانجام نمی‌رسد یا با پاسخ‌هایی سرشار از ابهام، موضوع را گنگ‌تر جلوه می‌دهد.
با این حال در این زمینه شاید بتوان از آخرین اخباری که در زمینه ممنوع التصویر بودن مجریانی چون آزاده نامداری و احسان علیخانی منتشر شده بود، به گفت‌وگویی اشاره کرد که چندی پیش با علی بخشی‌زاده مدیر شبکه دو سیما در مهر داشتیم.
در راستای خبری که مورد اشاره قرار گرفت، دیگر بار این موضوع را با وی در میان گذاشتیم و بخشی‌زاده همچنان بر بازگشت دو مجری که آخرین بار در شبکه دو دیده شده بودند، اصرار کرد.
وی با تاکید بر اینکه نامداری و علیخانی به زودی مقابل دوربین قرار خواهند گرفت، درباره برنامه مستندی که تهیه کنندگی آن را علیخانی بر عهده دارد، اظهار کرد: وی گزینه‌هایی را که در برنامه‌های مختلفی از جمله «ماه عسل» معرفی شده بودند انتخاب کرده و درباره آنها مستندی خواهد ساخت.
مدیر شبکه دو زمان دقیق کلید خوردن این مستند را که پیش از این، سعید اشناب مشاور او گفته بود نیمه شهریور ماه آغاز می‌شود نامعلوم دانست و در پاسخ به اینکه آیا علیخانی را مقابل دوربین نیز خواهیم دید یا خیر؟ تصریح کرد: بله. مقدمات برنامه‌ای که او اجرایش را بر عهده دارد، به زودی تمام می‌شود و اجرایش را نیز خواهیم دید. آزاده نامداری نیز برنامه‌ای را اجرا خواهد کرد.
بخشی‌زاده از عنوان کردن نام این برنامه یا تهیه کننده آنها اجتناب کرد و دراین باره که آیا پاییز شاهد اجرای این دو تن خواهیم بود، یادآور شد: این موضوع در حال پیگیری است. پاییز نشد، فصل آتی. اما ما قطعا شاهد اجرای نامداری و علیخانی خواهیم بود.
مدیر شبکه دو در گفت‌وگویی که ۲۵ شهریور ۹۱ با مهر داشت نیز اعلام کرده بود این مجریان «به زودی» به تلویزیون بازخواهند گشت. اما از اعلام زمان «به زودی» پرهیز کرده بود.

طبقه بندی: اخبار مهم   |   تعداد بازدید: ۱ نفر   |   تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ مهر
آخرین اخبار و جدیدترین مطالب در مورد , آزاده نامداری, آزاده نامداری کجاست؟, احسان علیخانی, اخبار هنرمندان, بازگشت آزاده نامداری, بازگشت احسان علیخانی, دلیل ممنوع التصویری آزاده نامداری, دلیل ممنوع کاری آزاده نامداری


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *