بازگشت «اوشین» به تلویزیون

۱۱اردیبهشت۹۲ به نقل از منبع ذکر شده، در پرتال خبری ممتاز نیوز منتشر گردیده است

شبکه‌ تماشا قرار است سریال ژاپنی «سال‌های دور از خانه» (اوشین) را پخش کند.

شبکه‌ تماشا قرار است سریال ژاپنی «سال‌های دور از خانه» (اوشین) را پخش کند.
 
سریال ژاپنی «سال‌های دور از خانه» با محوریت شخصیت «اوشین» که سال ۶۵ از شبکه دو سیما به روی آنتن می‌رفت قرار است از شبکه تماشا برای اولین بار بازپخش شود.
 
کامبیزرضا اخوان‌صفا، مدیر شبکه تماشا از پخش این سریال پربیننده ژاپنی به عنوان برنامه‌های آینده این شبکه خبر داده و گفته است: سریال‌ها را براساس نظرات مردم انتخاب می‌کنیم.

 از طریق پایگاه اینترنتی و پیامک شبکه، نظرات مردم را می‌پرسیم؛ به طور مثال مجموعه سال‌های دور از خانه یا همان اوشین به خواسته مردم در جدول پخش قرار گرفته، اما مراحل فنی و آماده‌سازی این سریال بسیار سخت است.


 
وی در ادامه افزوده است: آنقدر درخواست مردم بسیار است که دو گروه همزمان مشغول انجام کارهای فنی این سریال می باشند.
 
«سال‌های دور از خانه» (عنوان اصلی اوشین) سریال تلویزیونی ژاپنی است که در سال ۱۹۸۳ توسط ان‌اچ‌کی تولید شد و در دههٔ شصت در ایران پخش می‌شد.
 
مجموعه ای درام «سال‌های دور از خانه» داستان زندگی دختر بچه فقیری است که روزی صاحب و مالک بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای در ژاپن می گردد و مشکلات و سختی های ژاپن را در زمان جنگ جهانی دوم به تصویر می کشد.
 
این مجموعه به نویسندگی هاشیدا سوگاکو و ۸ کارگردان در ۲۹۷ قسمت ۱۵ دقیقه ای از چهارم آوریل ۱۹۸۳ تا ۳۱ مارس ۱۹۸۴ ساخته و پرداخته شد .
 
به گفته اخوان صفا سلطان و شبان، شوق پرواز، دزد و پلیس و چند سریال دیگر جزو سریال‌هایی بوده که درخواست بسیاری برای پخش داشتند؛ بنابراین به احتمال بسیار یکی از این سریال‌ها و شاید همه آنها از شبکه تماشا پخش شوند.

باز نشر: پرتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ