ساعت کاری ادارات فردا و بخشنامه جدید تغییر ساعت کاری در ادارات تهران (بهمن ۱۴۰۱)

خبر فوری: هیات دولت تصویب کرد که ساعت کاری ادارات از فردا ( سوم شهریور ۱۴۰۱ ) به روال پیشین بازگردد.

استانداری تهران بخشنامه جدید تغییر ساعت کاری ادارات تهران را که شرکت توزیع نیروی برق درخواست کرده بود را ابلاغ کرد. بر اساس مصوبه امروز هیات وزیران، دولت تصمیم گرفت که ساعت کاری ادارات کل کشور از فردا شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ تا روز سوم شهریورماه از ساعت ۷ صبح تا ۱۳:۳۰ دقیقه تعیین شود.

تغییر ساعت کاری ادارات تهران

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران گفت: با توجه به معضل کمبود برق و به منظور صرفه جویی و پیشگیری از قطعی های مکرر، از فردا ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت کاری ادارات استان تهران اعم از ادارات دولتی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر موسسات عمومی غیر دولتی به استثنا مراکز خدمات‌رسان از ساعت ۷:۰۰ تا ۱۳:۳۰ تغییر خواهد کرد.

بخشنامه جدید تغییر ساعت کاری ادارات تهران

وزیر نیرو در همین خصوص گفت: در راستای مدیریت مصرف برق در بخش اداری، ساعت شروع کار ادارات تهران تغییر می‌کند.

همچنین در این خصوص استاندار تهران با بیان اینکه تغییر ساعت کار ادارات به دلیل پایین آوردن پیک مصرف برق است، افزود: ما باید به همه دستگاه‌ها ابلاغ کنیم تا اگر نیاز است بعد از پایان ساعت کاری در اداره خود حضور داشته باشند حداقل استفاده را بکنند؛ اگر برق اضطرار وجود دارد از آن استفاده شود و کار اداره ادامه پیدا کند. در غیر این صورت هیچ دلیلی برای حضور پس از ساعت ۱۳:۳۰ وجود ندارد.

ساعت کاری ادارات کدام استانها از فردا تغییر می کند؟

بررسی‌ها نشان می دهد که اسامی استان‌هایی که تغییر ساعت کاری ادارات در آنها نهایی شده بدین شرح است:

ساعت کاری 11 استان تغییر کرد

ساعت کاری ادارات در استان بوشهر از روز دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ از ۶:۳۰ دقیقه تا ۱۳:۳۰ دقیقه تغییر خواهد کرد.

بنا بر اعلام استانداری خوزستان ساعت کاری ادارات در خوزستان از ۱۶ خردادماه تا ۱۵ شهریورماه از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۱۳:۳۰ خواهد بود.

ساعت کاری ادارات استان کرمانشاه در روز‌های شنبه تا چهارشنبه از ۶:۳۰ تا ساعت ۱۳:۳۰ و در روز پنجشنبه از ۶:۳۰ تا ۱۲:۳۰ ساعت خواهد بود.

تا این لحظه ۱نظر ثبت شده
  1. کارمند بینوا گفت:

    ببخشید این رو در نظر نمی گیرید که یک مادر شاغل که مجبوره فرزند خردسالش رو مهد کودک بزار نمیتونه از ساعت ۶ صبح آواره خیابانها بشه ؟؟؟؟
    لطفا ماینر های شخصی که در خانه های مسکونی و باغها و ویلاهای اطراف تهران پنهان شده را شناسایی و معدوم کنید تا با کمبود برق مواجه نشوید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *