بازگشت وزارت بهداشت به ساختار قبلی شایعه است/مدیریت‌ها تغییر می‌کنند

پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱
ممتاز نیوز: وزیر بهداشت، انحلال معاونت‌های تازه و بازگشت به ساختار قبلی را تکذیب کرد و گفت:ما در حال حاضر آنقدر درگیر کارهای روزمره هستیم که ساختار در اولویت کاری ما قرار ندارد اما با توجه به کسری بودجه، باید مدیریت‌ها تغییر کنند.

حسن قاضی زاده هاشمی در گفت وگو با فارس گفت:تغییر ساختار وزارت بهداشت وبازگشت به ساختار قبلی در حال حاضر از اولویت‌های وزارتخانه نیست و آن را به شدت تکذیب می‌کنم.

وی ادامه داد: وزارت بهداشت همچنان با ساختار فعلی فعالیت خواهد کرد و معاونتهای تازه تاسیس شده مانند معاونت پرستاری و سایر معاونتهای تازه نگران نباشند چراکه این صحبتها شایعه است.

وزیر بهداشت با اشاره به اینکه پرداختن به اینگونه مسائل ما را از برنامه عقب می‌اندازد گفت: ما در حال حاضر آنقدر درگیر کارهای روزمره هستیم که ساختار در اولویت کاری ما قرار ندارد.

وی ادامه داد: مسیر راه تعیین شده و باید براساس قانون برنامه پنجم توسعه و اسناد بالادستی حرکت کنیم و زمان را از دست ندهیم.

هاشمی افزود:حداقل تا ۶ماه آینده پرداختن به تغییرات ساختاری در اولویت قرار ندارد و به این موضوع فکر نمی‌کنیم بلکه با توجه به کسری بودجه وزارت بهداشت باید مدیریت‌ها تغییر کنند و به جای اقدامات سلیقه‌ای باید منابع را مدیریت تازه‌ای کنیم.

health Rss :salamatnews.com
باز نشر: پورتال خبری ممتاز نیوز www.momtaznews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ