بازگشت یوسف کرمی به جدول مسابقات/شانس مدال برنز برای تکواندو کار ایرانی

با صعود تکواندوکار اسپانیایی به دیدار نهایی وزن ۸۰- کیلوگرم مسابقات تکواندوی بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن، سرگروه تیم ملی کشورمان این شانس را دارد که در گروه بازنده‌های این وزن برای کسب مدال برنز تلاش کند.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، “نیکولاس گارسیایی” اسپانیایی که امروز جمعه در اولین دیدار خود در این وزن مقابل یوسف کرمی به برتری دست یافت، در دو بازی بعدی خود “محمد لاتلو” از انگلستان و “مائورو سارمینتو” از ایتالیا را شکست داد و راهی دیدار نهایی شد.

با صعود این تکواندوکار اسپانیایی به دیدار نهایی، یوسف کرمی راهی گروه بازنده‌های وزن ۸۰- کیلوگرم مسابقات تکواندوی المپیک ۲۰۱۲ لندن شد تا در اولین دیدار خود به مصاف “محمد لاتلو” از انگلستان برود. وی در صورت برتری در این مسابقه باید با یکی از تکواندوکاران آرژانتین یا ارمنستان مبارزه کند.

به دنبال راهیابی یوسف کرمی به گروه بازنده‌های وزن سوم مسابقات تکواندوی بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن سوسن حاجی‌پور شانس کسب مدال برنز را از دست داد. “کارمن مارتون” استرالیایی در مرحله نیمه نهایی وزن ۶۷- کیلوگرم پیکارهای تکواندوی بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن در بخش بانوان مقابل “نور تاتار” از ترکیه نتیجه را واگذار کرد تا نماینده کشورمان از گردونه مسابقات حذف شود.


بولتن نیوز | bultannews.com

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *