بازیکن دورگه کی‌روش در خط حمله استقلال؟

استقلالی ها می خواهند یک مهاجم به خدمت بگیرند.
ممتازنیوز: علی فتح الله زاده مدتی پیش این خبر را در اختیار رسانه ها قرار داد. گویا مدیر عامل آبی ها از مدتی پیش نقشه جذب این مهاجم را در سر پرورانده است. بعد از اختلاف قلعه نویی با مجیدی و عدم بازگشت این بازیکن به استقلال، فتح الله زاده خواب یک مهاجم جدید را دیده بود. علیرغم جذب امین منوچهری و حضور آرش برهانی و میداووی، دوباره حرف از حضور یک مهاجم بود. برهانی تا اینجا خواسته ها را برآورده نکرده ومیداوودی نیز مثل سال های گذشته، زیاد مصدوم می شود. منوچهری نیز فعلا بیشتر نیمکت نشین است.

با این حال استقلالی ها رایزنی های خود را با یک مهاجم جدید آغاز کرده اند. این بازیکن نیز برای همه شناخته شده است؛ رضا قوچان نژاد ملقب به گوچی. این بازیکن که در حال حاضر با سنت ترویدنت بلژیک دو سال دیگر قراردارد اما به راحتی می تواند از این تیم جدا شود. ولی همین مسئله برای دو طرف دردسرساز بوده است. در قرارداد قوچان نژاد ذکر شده بود که در صورت سقوط تیم به دسته دو می تواند جدا شود. این باشگاه نیز بعد از سقوط برای قوچان نژاد چند مشتری دست به نقد جور کرد ولی مهاجم ایرانی با انتقال به آنها، مخالفت کرد چون اعتقاد داشت پول خوبی به او پرداخت نمی شود. سنت ترویدنت نیز برای حل این مشکل به فیفا مراجعه کرده است. قوچان نژاد نیز تاکید کرده پولی که می خواهد یک میلیون یورو است.

در این گیر و دار شنیده می شود علی فتح الله زاده قصد دارد مهاجم ایرانی الاصل را به تهران بیاورد و لباس استقلال را به تن او کند. قوچان نژاد نیز اخیرا اعلام کرده تیمش را تا چند روز آینده معرفی خواهد کرد. استقلالی ها سعی دارند قوچان نژاد را برای نیم فصل دوم به خدمت بگیرند ولی به نظر می رسد این بازیکن نمی تواند برای چندماه بیرون بماند و بعد برای آبی ها بازی کند. باید دید فتح الله زاده که کلک خوبی برای ورود جانواریو به لیست استقلال پیدا کرد، در صورت جذب قوچان نژاد نیز می تواند حربه ای به کار گیرد.

به گزارش ستاره ها،این بازیکن اخیرا نیز به اردوی تیم ملی در مجارستان رفت و با ملی پوش ها تمرین کرد اما نتوانست مقابل مجارستان به میدان برود. کی‌روش بازی قوچان نژاد را پسندیده و قصد دارد از او به عنوان یکی از مهره های ایران در راه جام جهانی استفاده کند. ظاهرا تائید سرمربی تیم ملی، فتح الله زاده را هم قانع کرده که سریعا یک راهی برای مذاکره با این بازیکن پیدا کند.

طبقه بندی: ورزش   |   تعداد بازدید: ۷۰ نفر   |   تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ شهریور
برچسب: , استقلال, کی‌روش, کی‌روش در استقلال


مجله اینترنتی عکس ، دانلود اهنگ ، اس ام اس ، اخبار روز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. نظرتان را در مورد مطلب فوق بنویسید *

بستن تبلیغ